Zayıflama büyüsü eski zamanlardan beri insanlar tarafından kullanılan ve etkisini günden güne yavaş yavaş gösteren etkili ve zararsız bir büyüdür. Zayıflama büyüsü kilolu insanların çaresiz kaldığı zamanlarda kullanması gereken bir büyüdür aslında. Yani kişi normal yollardan kilo vermekte zorlanıyor veya bunu başaramayacağını düşünüyorsa en son çare olarak bu büyüyü kullanması gerekmektedir. Ancak bazı hastalıklardan dolayı insanlar kilo verme konusunda çaresiz kalabiliyor ve maalesef bu da kişinin psikolojik olarak bunalıma girmesine sebep oluyor. Medyum Orhan AKAY her ne kadar bu konuda doğal yolların seçilmesinin daha faydalı olduğunu belirtse de bazı insanlar için bu o kadar kolay olmuyor.

Etrafımıza baktığımız zaman bazı insanlar ne kadar yese de kilo almazlar bazılarıysa tabiri caizse su içse yaramaktadır. Bu ise maalesef çağımızın kötü getirilerinden birisi olan obezite hastalığından kaynaklanmaktadır. Bilim bazı hastalıklara şifa olsa da maalesef obezite konusunda yeterince gelişme sağlayamamıştır. Bu da insanları haklı olarak medyumlara yönlendirmektedir çünkü bir çok insan  bu sayede şifa bulmaktadır. Zaten sayılı olan ömrümüzde mutluluk bizim için bir lüks sayılmamalıdır çünkü Allah her derdin devasını çeşitli yollarla insanlara göstermektedir. Önemli olan Allah'tan umudu kesmemek ve Allah'ın bize gönderdiği ilimleri kullanarak daha huzurlu bir hayat yaşamaktır.

ZAYIFLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Her ne kadar basit bir büyü gibi görünse de bu büyüyü yapmak için uzman bir medyumla çalışmak çok daha faydalıdır. Zira bu konularda yeterli tecrübeye sahip olmayan kişiler tarafından yapılan büyüler hem sağlıksız hem de bazı durumlarda kötü sonuçlar doğuracak bir durumdur. Bu büyüyü yapmak için siyah bir kağıt, beyaz uçlu bir kalem ve bir adet mum gerekmektedir. Daha sonra ne kadar kilo verilmek isteniyorsa bu rakam siyah kağıda beyaz kalemle yazılır. Daha sonra tılsımlı sözler söylenerek kağıt mum aracılığıyla yakılır ve küller yüksek bir yerden tılsımlı sözler söylenerek bırakılır. Büyü o günden sonra etkisini göstermeye başlayacak ve her geçen gün hem kilolarınızdan kurtulacaksınız hem de kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Ama bunu yaparken dikkat edilmesi gereken konu işlemin gerçekleşeceği konusunda inancınızdır.

Eğer bu büyüye inanmıyorsanız ya da tereddütleriniz var ise öncelikle medyuma bu konuyu söylemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde işlem çok sağlıklı olsa dahi yine de etkisini göstermeyecektir. Bunun sebebi ise beyninizin yaydığı olumsuz sinyallerin büyünün etki etmesine mani olmasından kaynaklıdır.