Yumurta büyüsü bilinen tarihi Orta çağa kadar dayanmaktadır ve Suriye'den çıktığı tahmin edilmektedir. Ancak şu an özellikle ülkemizin güneydoğu bölgesinde ve Suriye, Irak, İran ülkelerinde de sık şekilde kullanılmaktadır. Daha çok halk arasında yaygın bir büyü olduğu için havas kitapları gibi kaynaklarda rastlamak pek mümkün değildir. Yumurta büyüsünün kullanım alanı ayırma, soğutma, ruhsal bunalımlar gibi sebepler için kullanılıyor olsa da daha farklı nedenler içinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda bir dilek ve istek büyüsüdür diyebiliriz yani kara büyünün yanı sıra yapılış amacına göre zararsız büyülerin de içinde geçen bir büyüdür. Bu bakımdan çok geniş bir kullanım alanı olan bu büyünün etkisi ise çok güçlüdür. Özellikle uzman bir medyum tarafından yapıldığı takdirde Allah'ın da izniyle kişi isteklerine kavuşacaktır.

YUMURTA BÜYÜSÜ  NASIL YAPILIR

DİLEKLER İÇİN YUMURTA BÜYÜSÜ

Maliyet bakımından düşük olduğu için en çok tercih edilen büyüklerden olan yumurta büyüsünün yapımı için 2 adet basit malzeme gereklidir. Bunlar temiz bir A4 kağıdı ve normal bir yumurtadan oluşmaktadır. A4 kağıdının çizgisiz ve temiz olması yapılan işlemin düzgün olması için önemlidir. Yumurta büyüsünü yapmak için gerekli malzemeler temin edildikten sonra kimsenin rahatsız etmeyeceği sessiz bir odaya geçilir. Ortamın ışığı ne karanlık ne de aydınlık olmalıdır yani oda yarı karanlık diye tabir ettiğimiz daha çok mum ışıkları ile aydınlanmalıdır aydınlanmalıdır. Daha sonra A4 kağıdına tılsımlı sözler yazılır ve gözler kapatılarak tılsımlı sözler tekrar edilir. Tılsımlı sözlerin söylenmesi bittikten sonra gözler açılır ve yumurta kağıdın üzerine kırılır. Yumurta kağıttan taşmayacak şekilde yumurtanın akı ve sarısı iyice karıştırılarak kişinin niyeti söylenmelidir. Daha sonra yumurta kağıda iyice karıştıktan sonra kağıt 4 defa katlanmalı ve 1 hafta boyunca saklanmalıdır. 1 hafta sonunda büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

KİŞİLERİ AYIRMAK İÇİN YUMURTA BÜYÜSÜ

Evli bir çifti veya sevgiliyi ayırmak için yumurtaya tılsımlı sözler söylendikten sonra yumurtanın beyazı ve sarısı birbirinden ayrı kaplara konulur. Burada yumurtanın beyazı kadını, sarısı ise erkeği temsil eder. Daha sonra kaplardan birisi karanlık bir yere diğeri ise aydınlık bir yere konulur. Bu şekilde tıpkı gece ve gündüz gibi çiftler arasında zıtlıklar başlar ve birbirlerine agresif davranarak kavga etmeye başlarlar. Bu kavgalar sonunda da çiftler birbirinden bir daha barışmayacak şekilde ayrılırlar. Bu büyü bozulana kadar kişilerin birbirine öfkesi devam eder ve uzman bir medyum tarafından çözülmediği takdirde bu durum değişmez.