Yılan büyüsü çok eski zamanlardan beri bir şok toplum tarafından sıklıkla yapılan ve etkisini kısa bir süre içerisinde gösteren güçlü büyülerden birisidir. Her ne kadar çok amaçlı olarak yapılan bir büyü olsa da genel olarak medyumlar tarafından kötü amaçlar istendiği için kara büyü olarak bilinmektedir. Ülkemizde de çoğunlukla kullanılan yılan büyüsü güçlü etkisinden dolayı bir çok insan tarafından istenmektedir. Ancak yılan büyüsünü yapacak olan medyum dikkatli şekilde seçilmelidir aksi takdirde hem yapan hem de isteyen kişi çeşitli bunalımlar yaşayacak ve hayatı çok daha zorlaşacaktır.

Her ne kadar bütün büyü, vefk gibi medyumluk ilmi içerisinde olan ilimler için uzman bir medyum gerekse de yılan büyüsünün yapımı için ayrıca dikkat edilmelidir. Zira diğer bir çok büyü yanlış yapıldığı takdirde yine çeşitli sorunlar yaşansa da. Yılan büyüsünün yanlış yapılırsa bu sorunlar çok daha büyük olacaktır. Yılan büyüsünü uygularken yapılacak en ufak yanlış hem büyü işleminin bozulmasına sebep olacak hem de kişilerde ruhsal sıkıntılar baş gösterecektir. Bu aşamaya gelindiği takdirde yılan büyüsünü bozmak çok zor olacağı için. Bu gibi risklere girmemek adına medyum seçimi çok dikkatli yapılmalıdır.

YILAN BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Yılan büyüsü bir çok insanın bildiğinin aksine yılan kullanılarak yapılan bir büyü değildir. Büyü işleminde hazırlanacak olan vefk kağıtlarının üzerine çeşitli yılan figürleri çizildiği için bu ismi almıştır. Yılan büyüsünü hazırlayacak kişi öncelikle temiz bir kağıt temin etmelidir. Sonra kağıdın ortasına bir çember ve çemberin dört köşesine yılan figürleri çizilir. Buradaki çember büyü yapılacak kişiyi yılanlar ise yönleri temsil etmektedir. Bu şekilde kişi doğu, batı, kuzey ve güney yönlerinden kısaca her taraftan kuşatılmış olacak ve büyü ne için yapılıyorsa onun etkisi altına girecektir. Daha sonra çizilen çemberin içine büyü yapılacak kişinin bilgileri yazılır ve büyünün amacına göre tılsımlar çizilir. Son olarak yine çeşitli ayetler ve tılsımlı sözler söylenerek kağıt yakılır.

YILAN BÜYSÜ KAÇ GÜNDE ETKİ EDER

Yılan büyüsü yapıldıktan sonra 2 ile 4 hafta arasında etkisini gösteren oldukça etkili bir büyüdür. Ancak burada kesin bir gün verilmeyeceği gibi bu süre 2 haftadan daha kısa sürede olacağı gibi bazen daha da uzayabilmektedir.