YENiMAHALLE MEDYUM

Ankara Yenimahalle ilçesinde yaşayan insanlar sıkıntılarından kurtulmak ya da isteklerine kavuşmak için kendilerine yardımcı olacak medyum aramaktadır. Özellikle günümüz toplumunda insanların yaşadığı maddi ve manevi bir çok sıkıntıya yardımcı olan medyumlar bu yüzden yoğun ilgi görmektedir. İsteğine kavuşan ve dertlerinden kurtulan insanlar bunları çevresine anlattığı ya da internette belirttiği için de bir çok insan uzman bir medyumdan yardım istemektedir. Ancak bu durumun bazı olumsuz yönleri de mevcuttur zira ülkemizde bir şeye yoğun ilgi göstermek bir çok insanın ilgisini çekmektedir. Bu yüzden medyum olduğunu iddia eden ama medyumluk ile hiç bir ilgisi olmayan bir çok insanla karşılaşmak bu konuda ki en büyük sıkıntılardan birisidir.

UZMAN MEDYUM NASIL ARANMALI

Yenimahalle ilçesinde yaşayan insanlar medyum ararken internet üzerinden sıklıkla aramalar yapmaktadır. Bu aramalar genellikle Yenimahalle medyum, Yenimahalle medyum adresleri, Yenimahallede medyumlar, Yenimahalle büyü bozan medyum, Yenimahalle büyü kelimelerinden oluşmaktadır. Ancak konum bazında yapılan bu aramalar medyum olduğunu iddia eden insanların en çok kullandığı yöntemdir. Zira medyum  seçimi yapılırken medyumun konumundan ziyade bilgi ve tecrübesine bakılmalı ve ona göre bir karar verilmelidir. Aksi takdirde kişinin sorunlarından kurtulmak isterken yeni sorunlarla karşılaşması kuvvetle muhtemeldir.

NEDEN MEDYUMLAR BU KADAR TERCİH EDİLİYOR

Medyumların bu kadar ilgi görmesinin en temel sebebi özellikle ruhani hastalıklar konusunda tıp ilminin yetersiz kalmasından kaynaklanmaktadır. Zaten fiziksel hastalıklar konusunda da bilinen bir gerçektir ki ilaç sektörü insanların iyileşmesinden ziyade hastalık halinin devam etmesini istemektedir. Bu şekilde insanlar iyileşmesini gibi ilaçlara muhtaç olacak ve bu şekilde ilaç şirketleri para kazanacaktır. Zaten kimyasal olan bu ilaçlar aynı zamanda yan etkileriyle de insanların sıkıntılarını bir yerden giderirken diğer taraftan zarar vermektedir. Bu gibi sebeplerden dolayı insanlar artık Yaradanın bize göndermiş olduğu bu ilimlerin daha faydalı olduğunu daha iyi idrak etmektedir. İnsanların aç gözlülüğü bitmeyeceği gibi Yaradan'ın bize sunduğu çözümler de bitmemektedir. Muhakkak Allah'a güvenen ve onun gönderdiği bu ilimleri kullanan insanlar kurtuluşa erecektir. İnsanlara güvenen ve onlardan yardım bekleyen kişiler ise sonunda mutlaka şu veya bu şekilde zarar edeceklerdir.