Yedi Emin Büyüsü çok eski zamanlardan beri özellikle insanları birbirine bağlayarak aralarında güçlü bir aşk duygusu başlatmak için kullanılan bir büyüdür. Günümüzde de hala bir çok toplum tarafından kullanılmaya devam eden yedi emin büyüsü ülkemizde de kendini göstermektedir. Bağlama büyüleri arasında da güçlü etkisiyle dikkat çeken yediemin büyüsü bu bağlamda en çok istenen büyülerden birisidir. Bunun sebebi de hem yapılan işlemin daha kısa sürmesi hem de yapılan kişiler arasında derin bir aşk bağı olmasından dolayıdır. Yedi emin büyüsü sayesinde bir çok insan sevdiği kişiyle beraber olarak mutlu bir birlikteliğe adım atmaktadır.

YEDİ EMİN BÜYÜSÜNÜ KİMLER YAPTIRABİLİR

Yedi Emin Büyüsünü iki kişinin arasını yapmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla istenen bir büyüdür. Ancak sevdiği insan tarafından hissedilmeyen, görmezden gelinen kişiler de bu büyü yardımıyla sevdiği insana kavuşabilmektedir. Her ne kadar yapımı basit bir büyü olsa da uzman bir medyumdan yardım alınmadan yapılan her işlem tehlike arz edecektir. Bu yüzden yediemin büyüsü yaptırmak isteyen kişi kesinlikle kendi denememeli ya da herhangi birine güvenerek bu işlemi yaptırmamalıdır. Uzman bir kişiden yardım alınarak yapılacak işlem hem daha sorunsuz hem de daha etkili olacağı gibi aksi takdirde kötü sonuçlar doğuracaktır.

YEDi EMiN BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Yedi Emin Büyüsü yapımı kolay bir işlem olduğu için bir çok insan internet üzerinde nasıl yapılacağına dair formüller aramaktadır. Ancak basit olarak gördüğümüz bir büyü yanlış yapıldığı takdirde geri dönülmez olumsuzluklar yaşanmasına sebebiyet verecektir. Bu yüzden bilmeyen kişilerin kesinlikle denememesi gerekmektedir.

Yedi Emin büyüsünü yapabilmek için ne çok ince ne de çok kalın olmayan bir ip temin edilmelidir ve büyü yapılacak kişilerin anne adı öğrenilmelidir. Tercihen perşembe günü ve gece vakti büyü işlemine başlamak daha etkili sonuçlar alınmasını sağlayacaktır. Temin edilen iplere düğüm atılarak işleme başlanır ve her düğümde bazı ayet ve tılsımlı sözler okunarak kişilerin bilgileri söylenir. Bu işlem tekrar edilerek ipe toplamda 7 düğüm atılır. Son olarak ipin bir gece bir bardak suda bekletilmesi gerekmektedir. Ertesi sabah tılsımlı sözler söylenerek ip sudan çıkarılır ve büyü yaptıran kişiye gönderilir. Büyü yaptıran kişinin 1 hafta bu ipi büyü yapılan kişilerin yakınında bulundurması gerekmektedir. Daha sonra büyü etkisini göstermeye başlayacaktır ve 1 haftanın sonunda ipin yakılması gerekmektedir.