Yarasa büyüsü eski toplumlar tarafından genel olarak kara büyü şeklinde yapılan ve insanların çeşitli zararlar görmesini sağlayan büyülerden birisidir. Genellikle Hristiyan ve Yahudi topluluklar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir ancak bazı Müslüman ülkeler tarafından da kullanılmaktadır. Ülkemizde her ne kadar çok istenen bir büyü olmasa da bazı medyumlar kişinin isteği doğrultusunda yapmaktadır. Ancak çok etkili bir büyü olan yarasa büyüsünü yapmak çok tehlikelidir. İşlem basamaklarında yapılacak yanlış, kişinin doğru bilgiler vermemesi yada eksik yada yanlış malzeme kullanmak son derece tehlikelidir. Her ne kadar ülkemizde bunun ters bir örneği görülmese de bazı ülkelerde bu büyü yüzünden ölen insanları araştırmak mümkündür. Bu yüzden yarasa büyüsünü isteyen kişinin önceliği doğru medyumu bulmak ve medyuma doğru bilgiler vermek olmalıdır.

YARASA BÜYÜSÜNÜN KULLANIM ALANLARI

Yarasa büyüsü bir evin ya da iş yerinin bereketini kaçırmak, aile arası kavgaların çıkmasını sağlamak, kişileri birbirinden soğutmak gibi amaçlarla yapılmaktadır. Ancak bazı durumlarda büyü işlemi sırasında farklı bir kaç malzeme ve tılsımlı söz söylemek kişinin psikolojisini bozma, intihara meyilli hale getirme ya da delirtme amacıyla da yapılabilir. Özellikle Afrikanın bazı bölgelerinde bu gibi sebeplerden  ölen ve nedeni bilinmeyen pek çok olay vardır. Her ne kadar bu ölümlerin çoğu insanlar tarafından bilinse de bazı sebeplerden dolayı medya da görmek pek mümkün değildir. Ancak sosyal medyada bu tür haberlere sıklıkla rastlamak mümkündür.

YARASA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Yarasa büyüsü farklı şekillerde yapılabilen bir büyüdür. Bazı durumlarda yarasanın canlı olması gerekirken bazı durumlarda ölü yarasa kullanmak işlemin daha etkili olmasını sağlayacaktır. Bu yüzden hem kullanılacak malzemeler hemde yarasanın ölü mü diri mi olacağı sonradan belirlenecektir. Burada net bir şey söylemek doğru olmayacağı gibi medyum gereken işlem adımını isteğinize göre belirleyecektir. Burada önemli olan şey medyumun uzman olduğuna emin olmak ve istediği bilgileri doğru ve eksiksiz olarak söylemektir. Aksi takdirde herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimali kuvvetle muhtemeldir.

Yarasa büyüsü oldukça etkili bir kara büyüdür ve yapıldığı hafta içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Ancak yarasa büyüsünün bozulması da oldukça zor olduğu için işlem yaptırılmadan iyice düşünülmesinde fayda vardır.