VEFK'LERİN ZARARI VAR MIDIR

Vefk medyumların kullandığı manasıyla tesirli dua anlamına gelmektedir ve ruhani varlıkların yardımını da alarak kişilere veya çevreye etki eden dualardır. İnsanların bu konuda en merak ettiği konulardan birisi de vefk zararlı mıdır, zararlı ise zararları nelerdir? Özellikle bu konuyla ilgili olarak insanlar internet üzerinde çeşitli araştırmalar yapmakta ve doğal olarak kendini korumaya çalışmaktadır. Genel olarak bakıldığı zaman uzman bir kişi tarafından yapılmadığı sürece her şeyin elbette bir şekilde zararı olacaktır. Yani bu ister market işi olsun, ister müteahhitlik olsun bir insan o konuda uzman değilse bir şekilde o işe zarar verecektir.

Vefkte de uzman bir medyumdan yardım alınmadığı sürece elbette bunun da zararları olacaktır. Market vs işinde insanlar uzman olmadığı zaman sadece maddi zararlarla karşılaşırlar. Ama medyumluk ilminde kişi uzman bir medyumdan yardım almadığı zaman bunun sonuçları çok daha kötü olacaktır. Özellikle vefk konusunda ruhani varlıklardan yardım istendiği için medyumun iyi seçilmesi gerekmektedir aksi takdirde yapan kişi de yaptıran kişi de bundan zarar görecektir. Bu yüzden hangi konuda olursa olsun kesinlikle uzman bir medyumla çalışmanız sizin için çok daha faydalı olacaktır.

UZMAN MEDYUM NASIL ANLAŞILIR

Uzman medyumu bulmak için öncelikle bu yönde aramalar yapmak gerekmektedir örneğin uzman medyum, tecrübeli medyum, profesyonel medyum gibi aramalar yapmak gerekir. Daha sonra bulunan sonuçlar karşısında medyumlar hakkında bir ön araştırma yapmak gerekir. Bu konuda medyumdan yardım alan kişilerin yorumlarını okumak bilgi sahibi olmanızı kolaylaştıracaktır. Yaptıracağınız işlem hakkında da bir ön araştırma yaparak son olarak medyuma bu işlem hakkında soru sormanız da medyum hakkında kesin karar vermenizi sağlayacaktır.

Uzman medyum Orhan AKAY uzun yıllardan beri doğu illerinde bu ilimleri araştırarak kendine has yöntemler geliştirmiş bir medyumdur. Binlerce insana bu şekilde yardımcı olan medyum Orhan AKAY Türkiye'de ve yurtdışında en çok tanınan medyumlar arasındadır. Azerbaycan, Almanya, İsveç gibi çeşitli ülkelerden de insanlar kendisinden yardım istemektedir. Bir çok insan bu yüzden medyum Orhan AKAY'ı görmek için Türkiye'ye gelerek kendisini ziyaret etmektedir. Orhan Hoca gizliliğe çok önem verdiği için hiç bir zaman kendisinden yardım isteyen insanları reklam amaçlı kullanmamıştır.