Bir çok insan kendisine büyü yapılmayacağını düşündüğü için üzerinse büyü belirtileri olsa dahi bir medyumdan yardım almak yerine bunu önemsemez. Ancak büyülerin genelinin eş, dost ve akraba gibi yakın çevre tarafından yapıldığı unutulmamalıdır. Bazen en çok güven duyduğunuz insan bile zaman gelir size içten içe kin gütmeye başlar. Tehlikenin en büyüğü de hiç şüphesiz beklemediğiniz kişiler tarafından gelmesidir. İnsanların genellikle birbirine büyü yaptırmalarının sebebi kıskançlık, haset besleme gibi duygulardardır. Sizin o kişiye yapmış olduğunuz önemsiz bir şey o kişi için büyük önem taşıyabilmektedir. Örneğin birisinin yanında ona bir şaka yapmanız ya da onu rencide edici bir söz söylemeniz o insan için büyük bir öneme sahip olabilir. Siz her ne kadar bunu kötü amaçla yapmamış olsanız dahi yine de kişi kendisi incindiği için bunu kendine karşı yapılmış bir saygısızlık olarak görür. Bu yüzden de sizden intikam almak için size büyü yoluyla zarar vermeye çalışabilir.

Bazı durumlarda ise size belli etmese de sizi kıskanan veya sizinle olmak isteyen kişiler evinizin huzurunu bozmak için büyü yaptırabilir. Büyü yaptıran insanların genelini de bu yüzden yakın çevre olarak bilinen insanlar oluşturur. Özellikle üzerinizde büyü belirtileri varsa profesyonel bir medyuma danışmanızda fayda var. Aksi takdirde büyü yapıldığı ne kadar geç anlaşılırsa bozulması da o kadar zor olacaktır.

BÜYÜ BELiRTiLERi

Büyü belirtileri ilk aşamada hafif olduğu için insanlar tarafından çok önemsenen bir durum değildir. Ancak bu etkiler yavaş yavaş insanın benliğini ele geçireceği için ilerleyen aşamalarda kişi tedavi olmak istemeyecektir. Bu yüzden büyünün özellikle ilk aşamalarında bu belirtiler hissedildiği zaman bir medyuma danışmak en doğru yol olacaktır. Büyüler genellikle insana gece vakitlerinde daha yoğun olarak tesir edecektir. Özellikle uyuyamama, kabuslar görme, gece yarısı uyanma, sabah uyanmakta zorluk çekme gibi sebepler kişinin üzerinde büyü olduğunun belirtileridir. Normal zamanda ise ani tepkiler verme, tanıdığın insana şüpheci gözlerle bakma, güven problemleri, çevrede bulunan insanlarla tartışma gibi durumlar büyü belirtilerinin başlıcalarıdır. Kişinin üzerinde devamlı halsizlik durumu, sürekli yorgunluk hissetme, tanıdığın şeylerin bir anda yabancı gelmesi de yine en sık rastlanan büyü belirtilerindendir.