Uyku Bağlama Büyüsü tarihteki bilinen en kara büyülerden birisidir zira bu büyüye maruz kalan kişi cinayet işleyebileceği gibi intihara da meyilli hale gelir. Adı her ne kadar insanı çok tedirgin etmese de bu büyüyü yaptırmak cinayete niyetlenmekte aynı şeydir. Büyü yapılan kişi uykusuzluk çekmeye ve beraberinde psikolojik sorunlar yaşamaya başlar. Kişi bu olayı her ne kadar önemsemese de zamanla bu uykusuzluk kişinin psikolojisini yavaş yavaş bozacak ve kişi hayalle gerçeği karıştırmaya başlayacaktır. Bir insanın 2 - 3 gün uyumadığını düşünün bu halde bile insan bir sarhoş gibi hayalle gerçeği nasıl karıştırıyorsa bu büyü ondan çok daha etkilidir.

Bu büyüye maruz kalan kişi ilk haftalarda uyku esnasında sürekli kabuslar görecek ve devamlı bir  yerlerden düşme hissi yaşayacaktır. Sonraki haftalar da ise uyumaktan korkar hale gelecek ve uyku problemleri yaşamaya başlayacaktır. Uyuduğu zamanlar düzensiz olacak uykuya daldığı esnada tekrar uyanacak ve uykusuzluk çekmeye başlayacaktır. Devamında ki haftalar da huysuzlaşacak, agresifleşecek ve ciddi hafıza problemleri yaşamaya başlayacaktır. Bu süre zarfında sevdiği, değer verdiği insanlar önemsiz hale gelecek, dini ve etik kurallara kayıtsız kalmaya başlayacaktır. Gündelik hayatta da çeşitli problemlerle karşılaşacak özellikle dikkat dağınıklığı hayalle gerçeği karıştırma gibi sorunlarla karşılaşacaktır. Büyü bozulmadığı takdirde kişi çevresinde bulunan insanlara zarar verme eğiliminde olacaktır ve intiharı daha sık düşünmeye başlayacaktır.

UYKU BAĞLAMA BÜYÜSÜ BOZMA

Uyku bağlama büyüsü çok güçlü bir etkiye sahip olduğu için bozmak için uzman bir medyumdan yardım alınması şarttır. Özellikle kendisine veya sevdiklerine büyü yapıldığını düşünen kişilerin vakit kaybetmeden bir medyuma danışmasında fayda var. Zira büyü ne kadar erken fark edilirse bozması da çok daha kolay olacaktır büyü tam etkisini gösterdikten sonra hem kişi daha fazla sorun yaşayacak hem de bozması daha zor olacaktır.

UYKU BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Uyku bağlama büyüsü yaptırmak için biraz tuz, biraz toprak, bir kap temiz su ve iki adet biri kısa biri uzun kibrit çöpü benzeri tahta bulunması gerekmektedir. Malzemelerin büyünün yapılacağı gün temin edilmesi büyünün daha çabuk etki etmesini sağlayacaktır. Büyü işlemine başlamadan önce büyü yapılacak kişinin ismi Ecbed hesabına göre belirlenir ve işlem sırasında o sayıda söylenir. Büyü işlemi ilk olarak tuzun suya atılıp tılsımlı sözler ve kişinin adının Ecbed hesabınca söylenmesiyle başlar. Daha sonra toprak aynı şekilde suya atılır ve karıştırma esnasında tılsımlı sözler okunur ve kişinin adı aynı şekilde söylenir. Son olarak kısa ve uzun tahtalar suya atılarak aynı işlem tekrar edilir.

Bu işlemler bittikten sonra su bulunan kabın ağzı kapatılır ve tılsımlı sözlerle mühürlenir. Bu karışımın olduğu kap 2 hafta boyunca serin ve karanlık bir yerde muhafaza edilir. 2 haftanın sonunda kap kimsenin bulamayacağı bir yere koyulacak tılsımlı sözler söylenerek kapatılır. Bütün işlemler bittikten bir gece sonra büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.