Utangaçlıktan kurtulma büyüsü konuşmaya çekinen, olaylar karşısında sessiz kalan ve bu yüzden hayatında bazı zorluklar yaşayan insanlar tarafından istenmektedir. Aslında bir çoğumuz da utangaçlık duygusu olsa da bazı insanlar bu duyguyu yoğun bir şekilde yaşamakta ve bu yüzden ruhsal olarak yıpranmaktadır. Çoğu zaman olaylar karşısında pasif bir tavır sergileyerek yapmak istemediği şeyleri yapar ya da yapmak istediği bir şeye bu yüzden cesaret edemez. Tabi ki bu dışarıdan bakıldığı zaman çok sorun olarak görülmese de utangaç kişiler özellikle ruh bakımından kendilerini aşırı derece de yıpratmaktadır. Bazı durumlarda intihara kadar götüren bu duygu çoğu zaman kişinin bu dünyaya ve insanlara yabancılaşmasına sebep olmaktadır. Bazı durumlar da ise kişi her şeyi içine atarak vücudunu yıpratmasına ve ani tepkiler vermesine de sebep olabilmektedir.

Örneğin genelde sakin bir kişi normal bir şeye aniden tepki veriyorsa aslında bu sadece o olay için geçerli değildir. Bu kişi daha önce olan olayları sineye çekmiştir ama her insanın bir sınır noktası vardır ve kişinin ani olarak verdiği bu tepki aslında hayatındaki bütün olumsuzluklara verdiği bir tepkidir diyebiliriz. Aslında hepimiz de az ya da çok şekilde bulunan bu duygunun en kesin tedavisi de bu büyü de gizlidir. Böylece kişi hayatını başkalarının istediği şekilde değil kendi ne istiyorsa onu yaparak yaşar.

NE KADAR SÜREDE ETKİSİNİ GÖSTERİR

Utangaçlıktan kurtulma büyüsü zamanla ve yavaş yavaş etkisini gösteren bir büyüdür yani büyüyü yaptım yarın tamamen utangaçlıktan kurtulmuş olacağım gibi bir durum söz konusu değildir. Genelde 3 - 4 haftada tam etkisini gösteren bu büyü ilk yapıldığı zamandan itibaren kişi günden güne kendini daha rahat hissetmeye başlar. Ve 3 - 4 haftanın sonunda artık istemediği konularda insanlara hayır diyebilir, çekindiği insanlarla rahatça konuşabilir, olaylara daha çok dahil olur. Bu büyünün etkisini tam anlamıyla göstermesi için ise kişi bu zaman sürecinde ümitsizliğe veya şüpheye düşmemelidir. Zira kişi olumsuz düşünmeye başladığı zaman oluşun negatif enerji büyünün etki etmesine engel olacaktır. Bu süre zarfında gerektiği takdirde medyumdan destek istemesi şüphelerinin önüne geçecektir.

BU BÜYÜ NASIL YAPILIR

Bu büyünün yapılabilmesi için siyah bir kağıt, beyaz yazan bir kalem ve bir adet mum gerekmektedir. Siyah kağıt kişiyi temsil eder, beyaz kalem ise kişinin isteklerini. Daha sonra siyah kağıda tılsımlı sözler beyaz kalemle yazılır ve katlanarak tılsımlı sözler eşliğinde mum ateşinde yakılır. Daha sonra kağıdın külleri toplanır ve yüksek bir yerden savrulur. Bu işlemin yapıldığı gecenin sabahı kişi daha huzurlu uyanır ve büyü günden güne etkisini gösterir. Tabi ki bu büyüyü uzman bir medyuma yaptırmak büyünün daha etkili olması ve hiç bir sorunla karşılaşılmaması için gereklidir.