Uşak ilimizde yaşayan bir çok insan geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü yaptırmak için tecrübeli bir medyum arayışı içerisindedir. İnsanların mutluluğu söz konusu olduğunda bu büyüleri yaptırmak ise son derece mantıklıdır. Toplumumuz da büyünün her türlüsü günahtır gibi yanlış bir algı oluşturulmaya çalışılıyor. Bazı büyülerin yapılması özellikle kara büyü dediğimiz ve insanlara kötülük yapmak amacıyla yapılan büyüler tabi ki günahtır. Ancak kocası evden soğuyan bir kadının bağlama büyüsü yaptırması neden günah olsun. Ya da evlenmek isteyen ama bazı sebeplerden ötürü evlenemeyen kişilerin evlilik büyüsü yaptırması ne gibi bir günahtır. Bunlar bu konuyu hiç bilmeyen kişilerin bile düşünüp cevap bulacağı sorular. Allah ' Ben size akıl verdim düşünmez misiniz?' ayetini düşünmemiz ve doğru yolu bu şekilde bulmamız için böyle buyurmuştur. Daha basit bir örnek verecek olursak büyü bozmak için de çoğu zaman büyü yapılması gerekmektedir peki büyünün her türlüsü günah ise kişiler kendisine yapılan büyüyle mi yaşayacaktır?

Herkesin düşüneceği gibi bu büyüyle yaşamak mantıklı hiç bir insanın yapmayacağı bir harekettir. Peki bu kişi büyüyü bozdurmak istese bu günah mıdır yoksa Allah'ın bize sunmuş olduğu bir nimet midir? Allah Maide suresinin 87. Ayetinde  “Ey müminler, Allah’ın helal kıldığı temiz şeyleri haram kılmayın ve haddi aşmayın, Allah haddi aşanları sevmez “ buyurmuştur. Şüphesiz ki Allah'ın haram kılmadığı bir şeye haram - günah demek biz insanları şirke götürecek büyüklükte bir günahtır. Ama ülkemizin son haline baktığımız da insanlar artık Allah'ın ayetlerinden çok kendi haram - helal anlayışı içerisindedir. Bundan çok daha tehlikeli olan ise kendi helal ve haram anlayışlarını Allah'ın helal ve haram buyurması gibi göstermeleridir. Bu yüzden özellikle evlilik büyüsü, bağlama büyüsü gibi insanları mutluluğa kavuşturacak olan büyüleri yapmanın günah olduğu sadece insanların uydurmasıdır. Tabi ki bu konuda dikkat edilmesi gereken bir çizgide mevcuttur bu yüzden herhangi bir medyumla çalışmak yerine güvenilir ve tecrübeli bir medyumla çalışmak gerekmektedir.

MEDYUM NASIL ARANMALIDIR?

İnsanların medyum ararken en çok yaptığı yanlışlardan birisi de yakın olan medyum aramaktır. Uşak ilimizde medyum ararken en çok kullanılan kelimeler uşak medyum, Banaz medyum, eşme medyum, sivaslı medyum, Ulubey medyum, karahallı medyum kelimeleridir. Bu tür bir arama yapmak yerine güvenilir ve gerçek bir medyum aramak kişinin isteklerine daha çabuk kavuşmasını sağlayacaktır. Medyumun yakın veya uzak olmasının herhangi olumlu ya da olumsuz yönü yoktur önemli olan medyumun bilgi ve tecrübesidir. Medyum Orhan AKAY 17 yıllık tecrübesiyle Uşak'ta yaşayan bir çok insana yardımcı olmaktadır. Ününü ise bu insanları Allah'ın izniyle dileklerine kavuşturmasına borçludur. Siz de güvenilir ve tecrübeli bir medyumla çalışmak ve isteklerinize kavuşmak isterseniz bize başvurabilirsiniz. Medyum Orhan AKAY Allah'ın da izniyle sizleri de isteklerinize kavuşturacaktır.