Tuz büyüsüs geçmiş zamanlardan beri çeşitli amaçlar için sıkça kullanılan bir büyüdür ve kullanım alanı genellikle bir insanı kendine aşık etmek amaçlıdır. Ancak bu sadece aşk büyüsü, bağlama büyüsü olarak düşünülmemelidir. Zira birini kendine aşık etmek ya da buna benzer duygusal sorunları halletmek için kullanılan bir büyü olsa da çok daha geniş bir kullanım alanı vardır. Ülkemizde genellikle aşık etme büyüsü gibi algılansa da kara büyü olarak insanlara zarar vermek amacıyla da kullanılmaktadır.

TUZ BÜYÜSÜ KAÇ ŞEKİLDE YAPILABİLİR

Tuz büyüsü bir büyünün adı olmaktan ziyade tuz kullanılarak yapılan büyülerin geneline denmektedir. Bu yüzden tuz büyüsünün tek bir şekilde yapılmasından ziyade tuz kullanılarak yapılan çok farklı şekillerdeki büyülerin genel ismidir. Bu yüzden her medyum kendine has yöntemlerle tuz büyüsünü yapacağı için tek bir şekilde düşünülmemelidir.

TUZ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Yukarıda da belirttiğimiz gibi tuz büyüsünü yapmak medyumun bilgi ve tecrübesi dahilinde gerçekleşen bir işlemdir. Bu yüzden her medyumun tuz büyüsü hazırlama şekli birbirinden farklı olabilmektedir. Ancak genel hatlarıyla tuz büyüsü nasıl yapılır konusunu biraz açıklamamız yerinde olacaktır. Tuz büyüsünün yapımı her ne kadar kolay olsa da işlem süreci biraz zahmetli bir büyüdür. Bu işlemler arasında yapılacak bir hata büyünün etkisini göstermeyeceği gibi bazı durumlar da ise ters etki gösterecektir. Bu yüzden hangi büyü işlemi olursa olsun uzman medyum dahilinde yapılan büyüler çok daha sağlıklı olacaktır. İnsanların medyumlara başvurma sebeplerinden bir çoğu yapılan işlemin başarısız olmasından kaynaklanmaktadır. Uzman medyum dahilinde yapılan büyülerde bu tür sorunlarla karşılaşma ihtimali çok daha az olacağı için en sağlıklı yol medyum hakkında biraz araştırma yapmaktır. Bu sebeple büyü işleminden çok, hangi medyumla çalışmanız gerektiği çok daha önemli bir konudur.

TUZ BÜYÜSÜ GÜNAH MI

Tuz büyüsü günah mı sorusu bir çok insan tarafından merak edilen bir konudur. Ancak büyülerin geneli için günah ya da günah değil demek çok doğru olmaz. Öncelikle büyünün ne niyetle yapıldığı büyünün günah olup olmadığını anlamamıza yardımcı olacaktır. Bir büyü insana zarar vermek amacıyla yapılıyorsa bu elbette günahtır. Ancak bir insana zarar vermekten ziyade kişisel olarak fayda görmek için yapılıyorsa ve bunun sonuçları insanları kötü etkilemeyecekse yapılmasında bir sakınca yoktur.