Tutsak etme büyüsü eski zamanlardan beri insanlardan tarafından sevdiği insanın kendisine tabiri caizse köle olması için yapılan büyülerdendir. Genellikle insanlar tarafından aşk büyüsü olarak bilinse de aşktan ziyade kişinin egosunu tatmin etmek için talep edilmektedir. Tutsak etme büyüsü saf duygularla istenecek bir büyü olmadığı için kara büyüler sınıfındandır. Aşk büyüleri genellikle karşıdaki insanın sizi farketmesini sağlayarak o insanla aranızda bir bağ oluşturur. Ancak tutsak etme büyüsü yapılan kişinin gözü sizden başkasını görmez ne işi ne ailesi ne de başka bir şey umurunda olmaz. Hayattaki bütün amacı sizin yanınızda olmak, sizi mutlu etmek ve bütün zamanını sizinle beraber geçirmektir. Bütün bunları yaparken kesinlikle sizin dışınızda bir şey düşünmeyeceği gibi adeta size köle olur ve istekleriniz onu için bir emir gibidir.

Her ne kadar bazen bu duygular bir çok insanın içinden geçse de yapılan kişi olumsuz etkileyeceği için yapılması son derece tehlikelidir. İnternet üzerinde bazı sayfalarda tutsak etme büyüsünü daha masum gösterilir hatta tutsak etme duası olduğunu iddia edenler bile var. Ancak aşk güzel bir duygu olsa da bir insanı kendine köle derecesinde bağlamak hiç bir şekilde masum gösterilemez. Bu büyüyü yaptıracak kişinin bazı mesuliyetleri kabul etmesi gerekmektedir diğer türlü kişi sadece kendini kandırmış olacaktır.

TUTSAK ETME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Tutsak etme büyüsünün yapabilmek için kişilerin adı, doğum yeri ve tarihi, anne ismi gibi  bazı bilgilerinin öğrenilmesi gerekmektedir. Öğrenilen bilgiler dahilinde Ecbed hesabına göre bazı hesaplamalar yapılır. Yapılan bu hesaplamalar sonucunda büyü için hangi malzemelerin kullanılması gerektiği belirlenir. Bu malzemeler yemin edildikten sonra büyü yapma işlemine geçilir. Bu işlemler kullanılacak malzemeye göre değişiklik göstereceği için şu günde tamamlanır demek doğru olmayacaktır. Ancak net olmamakla birlikte büyü işlemi 5 - 12 gün arasında sürecektir.

TUTSAK ETME BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE ETKİ EDER

Tutsak etme büyüsünün yapılışı gibi etki edeceği günü söylemekte çok doğru olmayacaktır. Zira büyü işlemi tamamen bittikten sonra büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Ancak bu etki birden bire olmayacak her geçen gün büyünün etkisi artacaktır. Bu süre bazen 1 ayı bazen 2 ayı bulabilmektir. Ancak bu süreler tahmini olmakla birlikte bazen çok daha kısa sürede de etkisini gösterebilmektedir.