Tırnak büyüsü eski zamanlardan beri insanlar tarafından sıklıkla yapılan ve kişiyi etkilemek veya kendinden soğutmak gibi amaçlar için yapılan bir büyüdür. Aslında her insan mutlu bir hayat yaşamak ister bu bazen bir kişinin gelişiyle bazende birilerinin gidişiyle olur. Mesela birini çok seven insanda haliyle onun tarafından sevilmek, beğenilmek ister ama bu normal yollardan her zaman mümkün olan bir şey değildir. Ya da insan birisinden soğur ve o kişiden ayrılmak ister ama çeşitli sebeplerden dolayı o kişiden ayrılamaz ve hayatını mutsuz yaşamaya başlar. Bu bazen karşıdaki insanın kırılacağı korkusudur bazense karşı tarafın iğrençleşerek işi tehdit boyutuna götürmesinden kaynaklıdır. Sonuç olarak ise kişi artık mutsuz bir hayat yaşamaya başlar ve zaten fani olan ömrümüzde sıkıntılı günlerle vaktini harcar.

Ama derdi veren Allah insanı hiç bir zaman dermansız da bırakmamıştır. Normal yollardan hayatınızı değiştiremiyorsanız Allah'ın biz insanlara gönderdiği bu ilimlerden yararlanmakta pek tabi doğal bir şeydir. Tırnak büyüsü de sevdiğiniz kişinin sizi sevmesi yada ayrılmak istediğiniz kişinin sizden soğumasını sağlamak gibi çeşitli amaçlar için hazırlanmaktadır. Bu işlem sayesinde hem sevdiğiniz insana kavuşabilir hem de hayatınızda olmaması gereken insanları kırmadan yada zorlamadan hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

TIRNAK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Tırnak büyüsü çok güçlü bir etkiye sahiptir ama büyünün hazırlanabilmesi için büyü yapılacak insanın bir kaç tane tırnağı gerekmektedir. Bu tırnaklar temin edildikten sonra yağlı bir hamur açılması gerekir ve çeşitli dualar ve tılsımlı sözler okunarak tırnaklar bu hamurun içine koyulur. Hamur 3 gece karanlık bir yerde muhafaza edilmelidir ve bu süre içerisinde ise yine tılsımlı dualar ve ayetler okunmalıdır. 3. gecenin sonunda  ise bu hamur bir poşetin içine koyulur ve poşet hava almayacak şekilde sıkıca bağlanır. 2 gece daha karanlık bir yerde muhafaza edilen poşet 2. gecenin bitiminde imsak vakti kimsenin görmeyeceği bir yere gömülür. Son olarak ise 10 gün beklemek gerekir ve bu sürenin bitiminde büyü yapılacak kişinin resmi temin edilmelidir. Bu resme 10 gün boyunca cevşen yağlarından damlatılarak büyünün etkisi artırılır ve kişinin isteğiyle birlikte tılsımlı sözler okunur.

Büyünün tam etkisini göstermesi ise genellikle  2 - 4 hafta içinde olmaktadır. Yapımı ve gereken malzemeler itibariyle zor bir büyü olsa da çok güçlü bir etkiye sahiptir ve başarı oranı yüzde yüz civarındadır. Büyü işleminin yapılması için uzman bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir. Aksi takdirde çeşitli sorunlarla karşılaşmanız kaçınılmazdır.