Tekirdağ'da medyum ararken en çok kullanılan Tekirdağ medyum, Tekirdağ büyü yapan hoca, Tekirdağ büyü bozan hoca, Tekirdağ medyum adresleri, Tekirdağ cinci hoca kelimeleridir. Tekirdağ ilimizde nüfusun artışıyla beraber medyuma duyulan ihtiyaç da artmaktadır. Bu yüzden Tekirdağ ilimizde yaşayan insanlara yardımcı olmak için internet üzerinden uzman medyum bulmak son derece önemlidir.

Peki bu medyumların Tekirdağ'da ikamet etmesi zorunlu mudur? Tabi ki bu zorunlu değildir çünkü medyumun yakınınızda olmasından ziyade size yararı olup olmayacağı daha önemli bir konudur. Bu yüzden medyumun nerede bulunduğu değil medyumluk ilmini ne derece öğrendiği ve nasıl uyguladığı önemlidir. Eğer yakınınız da bulunan medyumlara sırf yakın olduğu için giderseniz amaçlarınıza ulaşmanız da biraz daha zorlaşacaktır. Bu yakınınız da bulunan medyumun dertlerinize derman olamayacağı anlamına gelmez tabi ki. Belki yakınınız da bulunan medyum  sizin isteklerinize ulaşmanızı sağlayabilir. Burada anlatmak istediğimiz önceliğiniz yakınınızda bulunan medyumdan ziyade güvenilir medyum bulmak olmalıdır.

GÜVENİLİR MEDYUM KİMDİR

Bu her ne kadar göreceli bir konu olsa da güvenilir medyum sizi en etkili yollarla amaçlarınıza ulaştırabilecek kişidir diyebiliriz. Peki güvenilir medyum bulmak için ne yapmanız gerekiyor? Öncelikle güvenilir medyum bulmak için işinin ehli medyumları tercih etmeniz gerekmektedir. Medyum sizi her ne kadar amaçlarınıza ulaştıracak olsa da bunun için öncelikle sabretmek en önemli konudur. Çünkü hiçbir şey aniden olmaz.

Medyum sizin için gerekli işlemleri yaptıktan sonra istekleriniz elbette gerçekleşecektir. Allah (cc) katında hiçbir dua geri çevrilmez ama birden bire olur da diyemeyiz. Medyumluk ilminin en bilinmez tarafı da zaman konusudur. Bazı insanlar bu yüzden acele etmektedirler, acele etmelerinin sebebi de genellikle işe yarayıp yaramadığından emin olmak içindir. Ama atalarımızın da belirttiği gibi acele işe şeytan karışır sözü mecazi olduğu kadar da gerçek anlamında kullanılmıştır. Siz medyuma ne kadar güven duyarsanız isteklerinize kavuşmanız da o kadar yakın zaman da olur. Allah (cc) her zaman sabredenlerin dualarına karşılık verir. Bu isteklerinizin etkili olması için de önce isteklerinizin gerçekleşeceğine inanmanız ve sabretmeniz gerekmektedir. Sabretmek size bir şey kazandırmayacağı gibi acele etmekte Allah (cc) en sevmediği huylardan birisidir.