İstanbul Sultangazi medyum arayan insanlar teknolojinin de gelişmesiyle birlikte internet üzerinden rahatlıkla bu konularda yardım alabilmektedir. Ancak teknoloji çift taraflı olarak gelişen bir durumdur yani bazı durumlarda daha iyi olduğu gibi bazı durumlarda ise daha kötüdür. Bu aslında birazda kişinin teknolojiyi nasıl kullandığıyla alakalı bir durumdur. Aslında bu durum sadece teknolojide değil hayatımızın her alanında karşımıza çıkan bir durumdur. Ya elimizde olanlar bizi doğruya götürür ya da bizi yanlışa götürür önemli olan bu durumda kişinin ne istediğidir. Yani elimize her ne fırsat geçerse bunu iyi veya kötü kullanmak genellikle kişinin elinde olan durumdur.

Yukarıda bu olayı biraz detaylı anlatmamızın sebebi insanların genellikle bu durumdan mağdur olmalarından kaynaklanmaktadır. Peki mağdur olmamak için ne yapmamız gerekir, internet üzerinden medyum aramanın avantajları ve dezavantajları nelerdir? Öncelikle dezavantajlarını anlatalım. İnternet üzerinden medyum bulmak özellikle medyuma güven duymak konusunda zayıf kalmaktadır. Yani her ne kadar daha uzman medyum bulma şansı olsa da yine de insanlar genel olarak gördüğü medyuma daha çok güven duymaktadır. Bir başka dezavantajı ise bir çok medyum bulma olasılığı olduğu gibi doğru medyumu bulmak biraz daha zordur. Ancak bazı detaylara dikkat edildiği takdirde bu sorunu aşmakta çok zor değildir.

Peki internet üzerinden medyum bulmanın avantajları nelerdir? Öncelikle çevrede bulunan bir medyumu yeteri kadar araştırma fırsatı bulmak pek mümkün değildir. Ancak internet üzerinden bulacağınız bir medyumu araştırmak çok daha kolaydır. Özellikle diğer insanlarda aynı şekilde yardım aldığı için onların yorumlarını okumak medyum hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bir başka avantajı ise genellikle insanlar çeşitli nedenlerden dolayı medyumlarla görülmek istemediğinden dolayı bu şekilde çalışmak daha pratiktir. Ayrıca güçlü bir işlem yaptırılmak istendiğinde ihtiyaç duyulan bazı malzemeleri internet üzerinden bulunan medyumların temin etmesi daha kolaydır. Örneğin medyum Orhan AKAY Hatay'da ikamet ettiği için Doğu kökenli bir çok malzemeyi ya da yarasa gibi hayvanları daha kolay temin edebilmektedir. Genel olarak bir medyumla yüz yüze görüşmek bazı açılardan daha iyi olduğu gibi bazı açılardan daha kötüdür. Ancak uzman medyum internet üzerinden araştırılıp yüz yüze görüşme yapılırsa bu elbette daha iyi olacaktır.

SULTANGAZİ MEDYUM

Sultangazi'de internet üzeri medyum arayan insanlar genel olarak Sultangazi medyum, Sultan Gazi medyum, Sultangazi büyü yapan medyum, Sultangazi büyü bozan medyum, Sultangazide medyum kelimelerini aratmaktadır. Ancak belirttiğimiz üzere Uzman bir medyum aramak konum bazlı arama yapmaktan çok daha faydalıdır. Özellikle medyum hakkında bilgi toplamak uzman medyumu daha kolay bulmanızı sağlayacaktır.