Sivas ilimizde yaklaşık olarak 630 bin civarında insan yaşamaktadır ve insanlar uzman bir medyum arayışı içerisindedir. En çok medyum arayan illerimizden birisi olan Sivas'ta insanların genel sorunu ise güvenilir ve tecrübeli bir medyum bulamamaktır. Bu durumun en büyük sebeplerinden birisi ise medyumların kişileri isteklerine ulaştırması yüzünden medyuma duyulan güvenin tekrar kazanılmasından dolayıdır. Ancak bu da bazı duygu istismarcısı insanın iştahını kabartmış ve bilmediği bu ilime yakınlaşmıştır. Her ne kadar dışarıdan kazançlı gibi görünse de bu ilmin en büyük dezavantajı ise ciddi bir bilgi birikimi ve bu ilimde alim kişilerden el almış olmaktır.

Medyumluk ilmi kesinlikle para kazanmak için yapılan bir ilim olarak görülmemelidir. Bu yüzden medyum olduğunu iddia eden kişinin önceliği paraysa eğer o kişilerden uzak durmanız yararınıza olacaktır. Gerçek ve güvenilir medyumlar bu ilimden para kazanmaz aslında kazandığı parayla bu ilime daha çok vakit ayırarak daha çok insana yardım etme imkanı bulur. Ama bazı insanlar bunu suistimal ederek kişilerden çok fazla para talep etmektedir. Bu kişilerin bu kadar çoğalmasının en büyük sebeplerinden birisi ise konum bazında yapılan aramalardan kaynaklanmaktadır. Konum bazlı arama yapmak hem tehlikeli hem de güvenilir ve gerçek medyum bulma ihtimalini riske atacak bir durumdur. Tehlikesi bu ilimde anlamayan insanların bu ilimin zararlarından bihaber olarak çeşitli yöntemler denemesinden kaynaklanmaktadır. Medyumluk ilmi herhangi bir kaynaktan öğrenilecek ve uygulanacak kadar basit bir ilim değildir. Hem bu ilmi bilen birinden tabiri caizse el almak gerekir hem de ciddi bir bilgi birikimi gereklidir.

Sivas ilimizde arama yapılırken Sivas medyum, şarkışla medyum, yıldızeli medyum, suşehri medyum, gemerek medyum kelimeleri kullanılmaktadır. Güvenilir ve gerçek bir medyum bulmak istiyorsanız öncelikle aramalarınız bu kelimeleri içermelidir. Örneğin güvenilir medyum, gerçek medyum, ünlü medyum gibi kelimeler bu ilmi gerçekten yapan medyumlar bulmanızı daha kolay bir hale getirecektir. Tabi ki bu yöntem yüzde yüz gerçek medyum bulmanızı sağlamaz ama konum bazlı aramalar göre daha mantıklıdır.

SİVAS'TA EN ÇOK İSTENEN BÜYÜLER

Sivas ilimizde medyumlara başvuran kişiler genellikle aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü gibi konularda yardım istemektedir. Medyum Orhan AKAY 17 yıllık tecrübesiyle Sivas'ta kendisinden yardım isteyen insanlara yardımcı olmaktadır. Bu sayede Sivas halkının sevgi ve saygısını kazanan Medyum Orhan AKAY bu konuda kendini ispatlamış bir medyumdur. Siz de isteklerinize kavuşmak istiyorsanız bu konuda medyum Orhan AKAY'a başvurabilirsiniz. Detaylı bilgi ve yardım için bize ulaşabilirsiniz.