Şırnak ilimizde yaşayan bir çok insan çeşitli nedenlerden dolayı son zamanlarda sıklıkla medyumlardan yardım istemektedir. Bunun en büyük nedeni ise şüphesiz son zamanlarda tıp ilminin özellikle ruhani hastalıklar konusunda yetersiz kalmasından kaynaklıdır. Bilim her ne kadar medyumluk ilmini kabuk etmese de kendisi de bu konuda yetersiz kalmaktadır. Özellikle son zamanlarda medyumlar sayesinde bir çok insan isteklerine kavuşmakta ve daha mutlu bir hayat yaşamaktadır. Ama bilim hala inat ederek bu insanları görmezden gelmekte ve medyumluk ilmine gereken önemi vermemektedir. Bilim günlük hayatta insanların ne kadar ihtiyaç duyduğu bir ilim ise medyumların kullanmış olduğu ilimler de aynı derecede insanlara gereklidir. Bu yüce Yaradanın bize bahşetmiş olduğu ve insanların çıkış kapısı olan bir ilimdir.

Medyumluk ilmine gösterilen bu ilgi bazı insanların da dikkatini çekmiş bu yüzden de maalesef bu ilmi kendi çıkarları uğrunda kullanmaya başlamışlardır. İşledikleri günah elbette çok büyüktür hem kul hakkına girmeleri olsun hem böyle bir ilmi kendi emellerine alet etmeleri olsun bu büyük günah ahirette karşılarına çıkacaktır. Ancak bu tür insanlarla karşılaşmamak adına bu dünyada da bazı önlemler almamız gerekmektedir. Yapılan araştırmalara göre insanlar en çok konum bazında yapılan aramalar sebebiyle bu tür insanlarla karşılaşmaktadır.

Şırnak'ta medyum arayan insanlar genellikle Şırnak medyum, Şırnak büyü yapan hoca, Şırnak büyü bozan hoca, Şırnak güvenilir medyum, Şırnak cinci hoca kelimelerini kullanmaktadır. Böyle bir arama yapmak yerine daha mantıklı kelimeler kullanılarak yapılan aramalar daha faydalıdır. Örneğin güvenilir medyum, tecrübeli medyum gibi kelimeler daha olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Tabi ki bu durumda yine tedbiri elden bırakmamak adına bir kaç yöntem denemeniz gerekmektedir. İnternet üzerinde bulduğunuz medyumlar hakkında araştırmalar yapabilirsiniz özellikle o medyumla çalışmış insanların yorumlarınızı okumanızı tavsiye ederiz. Bu yorumlar hem yaptırmak istediğiniz işlem hakkında bilgi almanızı sağlayacaktır hem de o medyum hakkında fikir sahibi olmanızı kolaylaştıracaktır.

ŞIRNAK BÜYÜ YAPAN HOCALAR

Medyum Orhan AKAY uzun yıllardır bu ilimler konusundaki tecrübesiyle insanlara yardımcı olmaktadır. Özellikle aşk büyüsü, evlilik büyüsü, kısmet açma büyüsü gibi büyüler için başvuran insanlar bu sayede isteklerine kavuşmaktadır. İnsanların saygı ve sevgisini bu sayede kazanan Medyum Orhan AKAY Allah'ın  bahşettiği bu ilimleri son nefesine kadar insanların yararına kullanmak için yemin etmiştir.