Şirinlik büyüsü adından da anlaşılacağı üzere büyüyü yaptıran kişinin çevresine veya istediği kişilere şirin ve güzel görünmesini sağlayan bir büyüdür. Yapılış amacının kişilere zarar vermemesi ve genellikle kimseyi olumsuz etkilememesinden dolayı zararsız büyülerdendir. Çoğu insan başkaları tarafından sevilmek ve beğenilmek arzusundadır ve bazıları bunu rahatlıkla yaparken kişi imrenerek bakar. Bu durum bazı insanlara psikolojik olarak huzursuzluk verir ve kişi kendini itici bulmaya başlar ve dışlanmışlık hissi yaşayabilir. Bu durumda kişiye düşen ise Allah'ın insanlara bahşetmiş olduğu ilimlerlerden yardım almaktır. Bu şekilde hem isteklerinize kavuşmuş olursunuz hem de hayatınızı daha huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamış olursunuz.

Her ne kadar çok masum bir büyü gibi görünse de şirinlik büyüsünü yaptırmak isteyen insanların kendi denememesi ve uzman bir medyumdan yardım alması gerekmektedir. Aksi takdirde büyünün etkisini kötü bir şekilde göstermesine ve yapan kişiye zarar vermesine sebep olacaktır. Her ne kadar bu büyüyü bilmeyen kişilerin yapmasını tavsiye etmesek dahi büyünün nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilmeniz açısından paylaşıyoruz.

ŞİRİNLİK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Bu büyüyü yapabilmek için iki şey gereklidir birincisi koyun sütü ikincisi ise taşınabilir bir ayna. ( İnek, keçi gibi hayvanların sütü de olur ama medyum Orhan AKAY uzun yılların tecrübesiyle koyun sütünün daha etkili olduğunu gözlemlemiştir.) Aynanın neden taşınabilir olduğu konusuna daha sonra değineceğiz. Öncelikle okunmuş olan koyun sütüne bir gece boyunca tılsımlı sözler söylenmelidir. Bu aşamada eğer büyüyü belirli kişilere yaptırmak istiyorsanız o kişilerin annelerinin isimleri de bu tılsımlı sözlerle söylenmelidir.

Eğer büyüyü genel olarak yaptırmak istiyorsanız tılsımlı sözlerle birlikte sizin annenizin adı söylenmelidir. Daha sonra ise sabahın ilk ışıkları ile birlikte öncelikle yüzünüzü gül suyuyla daha sonra okunmuş olan bu sütle 7 kez yıkamanız gerekmektedir. Gül suyu büyünün daha etkili olması için gerekmektedir gül suyu olmasa da büyü yine etkili olacaktır. Daha sonra yüzünüzü ılık bir suyla yıkamalı ve aynaya bakarken  güneşin aynadan yansıması gerekmektedir. Bu işlemi yaparken medyumun size söylemiş olduğu tılsımlı sözler söylenmelidir. Daha sonra gece olduğu zaman bu defa aynaya bakarken dolunayın aynadan yansıması ve yine aynı tılsımlı sözlerin söylenmesi gerekmektedir. Aynanın taşınabilir olması da güneşi ve ayı yansıtacak olmasından dolayıdır. Artık büyü etkisini göstermeye başlayacaktır ve istediğiniz kişiler sizi güzel, sevimli ve sempatik görmeye başlayacaktır.