İstanbul Silivri ilçesinde yaşayan insanlar sayılı olan ömrümüzde daha huzurlu bir hayat yaşamak için kendisine yardımcı olacak uzman bir medyum arayışındadır. Çağımızın da gelişmesiyle birlikte insanlar internet üzerinden bir çok işini halledebilmektedir. Bu sayede insanlarda yakında bulunan medyumlara mecburi olarak gitmek zorunda değildir artık. İnternet üzerinden bu ilimlerde uzman ve güvenilir bir medyum bulmak daha kolaydır. Bu şekilde gerçek ve profesyonel bir medyumla çalışarak isteklerinize kavuşmanız daha kolaydır. Ama internet üzerinden medyum ararken de dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır ve bunlara dikkat ederseniz hiç bir sorun yaşamadan isteklerinize kavuşabilirsiniz.

İnternet üzerinden medyum arayan kişilerin yaptıkları en çok yaptıkları yanlışlardan birisi hala konum bazında yapılan aramalardan kaynaklanmaktadır. Silivride medyum arayanlar Silivri medyum, Silivri büyü yapan hoca, Silivri büyü bozan hoca, Silivri medyum adresleri, Silivri cinci hoca kelimelerini aramaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken detay arama yapılan kelimeler medyumun ilmine göre değil konumuna göre yapılmasıdır. Medyumluk ilminde mesafelerin hiç bir önemi yoktur yani medyumun size uzak veya yakın olması yapacağı işleme etki etmeyecektir. Bu yüzden medyum arayan insanlar konuma göre değil medyumun ilmine ve tecrübesine göre arama yaparsa daha faydalı sonuçlar elde edecektir. Tabi ki bu arama da size yüzde yüz gerçek medyum bulmanızı sağlamaz ama gerçek medyum bulmanızı biraz daha kolaylaştırır.

İYİ BİR MEDYUM NASIL ANLAŞILIR

İyi bir medyumu anlamanın püf noktası aslında kullandığı kelimelerde, hakkında yapılan yorumlarda ve bu ilimdeki tecrübesini öğrenmekte gizlidir. Bir medyum bulduğunuzu varsayalım öncelikle bu medyumu biraz araştırmanız daha iyi olacaktır. Kullandığı kelimeler kibir dolu mu yoksa bu ilmi gerçekten insanların iyiliği için mi kullanıyor? Boş vaatler veren bir medyum mu yoksa gerçekleri söyleyen bir medyum mu? Özellikle internet üzerinden şu kadar günde kesin etki gibi vaatler veren kişiler türedi. Ama bilmelisiniz ki gerçek bir medyum size kesin bir süre değil tecrübelerine dayanarak tahmini bir süre söyleyebilir. Bu da kişiden kişiye değişkenlik gösteren bir durumdur aslında ama herkese aynı sürede etki edecek diye bir şey söz konusu değildir. Daha sonra o medyumla çalışmış kişilerin yaptığı yorumları incelemeniz hem daha iyi bir fikir sahibi olmanızı hem de o insanların tecrübelerini öğrenme şansı bulursunuz.

Son olarak yaptıracağınız işlem hakkında biraz araştırma yaparak medyuma bu konuyla ilgili bir kaç soru sormalısınız. Tabi ki ön araştırma yaptığınız işlemin doğru olması son derece önemlidir. Daha sonra medyumun size vereceği cevap o medyuma ne kadar güvenmeniz gerektiği konusunda size gerekli bilgileri sağlamış olacaktır. Tabi ki bunu her medyuma yapmanız gerekmez sadece şüpheleriniz olan medyumları bu şekilde araştırabilirsiniz.