Sicim büyüsü kişiler arasında sevgi bağlarını artırmak veya sevmediğiniz kişilerin sizin hakkınızda konuşmasını önlemek için yapılan bir büyüdür. Bu büyü kişilerin size olan duygularını artıracağı gibi, istediğiniz insanlar arasındaki duyguları güçlendirmek için de yaptırılabilir. Örneğin eşinizin veya sevgilinizin aile bireylerini tarafından sevilmediği veya istenmediği gibi durumlarda bu büyüyü eşinizle ailenizin sevgi bağlarını güçlendirmek için de yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde araları bozuk olan kişilerin barışmasını veya geçimsizliklerin son bularak kişilerin birbirlerine ısınmasını istediğiniz insanlara da yaptırılabilirsiniz. Aynı zaman da bu büyüyü sevmediğiniz insanların arkanızdan konuşmalarına son vermek, onların sizle ilgili düşüncelerini değiştirmek veya sizinle iletişimlerini kesmek gibi sebepler içinde hazırlatabilirsiniz.

SİCİM BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Sicim Büyüsü nasıl yapılır sorusu bu büyü hakkında en çok merak edilen konulardan birisidir. Bu büyüyü yapabilmek için öncelikle İpek ya da keten dokuya sahip sicim ipi gereklidir. Büyü yapılacak kişilerin bir fotoğrafı veya kişileri temsilen kullandıkları bir eşya temin edilmelidir. Son olarak ise büyü yapılacak kişi veya kişilerin adı soyadı anne adı gibi bazı bilgilerin öğrenilmesi gerekmektedir. Büyü yapımına geçilmeden önce abdest alınmalı ve odanın temiz olmasına özen gösterilmelidir. İşleme başladıktan sonra öncelikle ip düğümlenmeye başlanır ve her düğüm atıldığında tılsımlı sözler söylenerek kişi veya kişilerin fotoğrafına üflenir. Bu işlem toplamda 7 defa devam eder ve her seferinde tılsımlı sözler söylenerek kişinin fotoğrafına üflenerek sona erer. Son olarak kişinin niyeti söylenir ve bazı ayetler okunarak bu ip ağır bir nesnenin altına koyulur. İp 3 4 ay kadar muhafaza edilmeli ve bu süre sonunda yakılmalıdır.

SİCİM BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

Sicim büyüsü yapan medyum konusu yine internette en çok aranan kelimelerden birisidir. Medyum Orhan AKAY uzun yıllardan beri bu ilimler vasıtasıyla insanlara yardımcı olarak huzurlu bir hayat yaşamalarına vesile olmuş güvenilir bir medyumdur. Ülkemizde ve Yurt dışında yaşayan binlerce insana yardımcı olan medyum Orhan AKAY bu sayede insanların sevgi ve saygısını kazanmış uzman medyumlardan birisidir. Sizde isteklerinize sorunsuz bir şekilde kavuşmak için medyum Orhan AKAY'dan yardım alabilirsiniz.