Şeker büyüsü bir aşk büyüsü olarak bilinse de aşk büyüsünden farklı olarak kişinin kalbinin direk bağlanması gibi bir durum yoktur. Bu büyüye maruz kalan kişi size karşı daha samimi, içten duygular beslemeye başlar ve onun gözüne daha hoş şekilde görünürsünüz. Aşk büyüsünden farklı olarak kişinin bir hastalık boyutunda size duygular beslemesini değil kişinin kalbinin size açılmasını sağlayan bir duygudur. Konuyu biraz daha açmak gerekirse kişi sizi hissetmeye ve size karşı bazı duygular yaşamaya başlayacaktır. Yani kör kütük duygular yerine artık sizin varlığınızın bilince varacak ve sizle ilgili olumlu düşünceler beslemeye başlayacaktır.

NEDEN ŞEKER BÜYÜSÜ YAPTIRMALIYIM?

Çoğu insan şimdiki duygularından emin olarak aşk büyüsü yaptırmak istemektedir. Ancak bazı insanlar bu durumdan sıkılmakta ve kendini sorgulamaktadır zira kendisine gerçek aşık olmayan bir insanla beraber olduğunu düşünmektedir. Bazense aşk büyüsü yaptırılan insan kişiyi yoğun bir şekilde sevdiği için insanlar bu durumdan rahatsız olmaktadır. Şeker büyüsü bunun aksine kişinin size direk olarak aşık olmasını değil sadece sizin bilincinize varılmasını sağlar. Yani kişi sizi hem daha güzel görecektir hem de size karşı samimi duygular beslemeye başlayacaktır. Bundan sonrası ise sizin çabanıza göre şekillenecek bir durumdur. Yani o insanın sizi siz olarak sevdiğine emin olmak isterseniz bunun için biraz da sizin çaba göstermeniz gerekecektir. İlerde pişman olmamak için aşk büyüsü yerine şeker büyüsünün yapılması her zaman daha avantajlı bir durumdur. Ancak ben karşıdaki insanı aşık etmek istiyorum diyorsanız aşk büyüsünden faydalanmalısınız.

ŞEKER BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Şeker büyüsü nasıl yapılır diye merak eden bir sürü insan vardır ancak bu yazılan bilgiler sadece fikriniz oluşması açısındandır. Uzman bir medyumdan yardım alınmadan yapılan büyüler bir şekilde kişinin hayatında olumsuzluklar yaşamasına sebep olacaktır. Şeker büyüsünün yapılması için bir adet kesme şekere ve büyü yapılacak kişinin bazı bilgilerine ihtiyaç vardır. Daha sonra bu şekere tılsımlı sözler ve ayetler okunur. Son olarak bu şeker etkilenmesi istenen insana bir şekilde yedirilir. Bu şekeri herhangi bir içeceğe veya yemeğe de atabilirsiniz önemli olan kişinin bu kesme şekerden bir şekilde yemesidir. Bir başkasının aynı yemekten yemesinin veya içecekten içmesinin bir önemi yoktur şeker kişiye özel tılsımlandığı için başkasına etki etmeyecektir.

ŞEKER BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

Şeker büyüsünü yapmak kolay gibi görünse de bir çok medyum bu büyüyü bilmemektedir. Özellikle okunan tılsımlı sözler eksiksiz olmalıdır aksi takdirde yapılan büyünün etkileri olumsuz olacaktır. Kişilerin isteği dahilinde şeker büyüsü yapan medyum Orhan AKAY insanlara aşk büyüsünden önce şeker büyüsünü tavsiye etmektedir.