İstanbul Sarıyer ilçesinde yaşayan ve hayatını daha huzurlu bir şekilde yaşamak isteyen insanlar bu konuda uzman bir medyumun yardımına ihtiyaç duymaktadır. Medyum arayan insanlar ise maalesef bazı yanlış aramalar yüzünden güvenilir bir medyum bulamamaktadır. Sarıyerde en çok Sarıyer medyum, Sarıyer büyü yapan medyum, Sarıyer büyü bozan medyum, Sarıyer medyum adresleri, Sarıyer güvenilir medyum kelimeleri aranmaktadır. Bu tür konum öncelikli kelimelerle arama yapmak ise genellikle kişiyi aradığı sonuca ulaştırmayacaktır. Zaten insanları suistimal en kişiler en çok bu yöntemden faydalanmakta ve bu sayede insanların duygularıyla oynamaktadır. Bir medyumla yüz yüze görüşme yapmak genellikle kişinin aleyhinde olan bir durumdur çünkü kişi kendini tedirgin hisseder. Tedirgin hissetmesi ise normaldir çünkü medyum olduğunu iddia eden kişi her şeyini ona göre ayarlanmıştır. Bu yüzden medyumla yapılan yüz yüze görüşmeler genellikle işlem yaptıracak kişi için olumsuz bir durumdur. Peki medyumla nasıl görüşmek gereklidir diye sorabilirsiniz.

Medyumla görüşmeden önce o medyum hakkında araştırma yapmanız ve medyumla çalışmış insanların yorumlarını okumanız faydalı sonuçlar verecektir. Medyumla yüz yüze görüşme yapmadan önce kesinlikle medyumun kullandığı ilimleri ne kadar bildiğini araştırmalısınız. Ve medyumla çalışmış insanların ne gibi tecrübeler yaşadığını isteklerine nasıl kavuştuğunu öğrenmelisiniz. Böylece o medyumun uzman bir medyum mu yoksa medyum olduğunu iddia eden bir duygu istismarcısı mı olduğunu anlayabilirsiniz.

UZMAN MEDYUM ARARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Uzman bir medyumla çalışmanız isteklerinize sorunsuz ve etkili bir şekilde kavuşmanızı sağlayacak en önemli detaydır. Uzman bir medyumla çalışmak için de öncelikle bu yönde aramalar yapmanız ve bulduğunuz medyumlar hakkında ön araştırma yapmanız daha faydalı olacaktır. Uzman medyum bulmak için yapılması gereken en önemli şey ise medyumun kullandığı kelimelere dikkat edilmesinden geçmektedir. Örneğin medyum olduğunu iddia eden kişi kibirli cümleler kullanıyorsa mesela en iyisi olduğunu belirtiyorsa o kişiden uzak durmalısınız. Çünkü bu kişi kibir sahibidir ve Allah kibirli insanlardan uzaktır. Uzman medyum Orhan AKAY uzun yıllardan beri bu ilimleri icra ederek insanları isteklerine kavuşturmaktadır. Orhan AKAY'ın felsefesi bu ilmi kullanarak elinden geldiği kadar çok insana yardım etmek ve daha mutlu bir hayat yaşamalarına vesile olmaktır.