Şans Büyüsü hayatında çeşitli olumsuzluklar yaşayan, aşk iş arkadaşlık gibi sosyal ilişkilerinde devamlı sorunlarla karşılaşan insanlar tarafından tercih edilen bir büyüdür. Aslında hayatta çoğu insan diğerlerine göre şanssız olduğunu ve bundan dolayı dünyada ağır bir imtihana tabi tutulduğunu düşünme eğilimindedir. Ama bu varsayım tamamen kişinin nasıl düşündüğüyle alakalı bir durumdur. Allah beynimizi gelişi güzel bir biçimde değil bir çok gizli sırra vakıf olarak yaratmıştır. Kişi ne kadar olumsuz düşünürse başına o denli kötü olay gelecektir çünkü yaydığı bu olumsuz sinyallerin olumlu olarak dönmesi çok zor bir ihtimaldir. Bu yüzden de insanlar bir sorun başladığı zaman sürekli olarak devam eden olumsuzluklar silsilesinin devam ettiğine inanır. Aslında bir bakıma bu doğrudur çünkü o sırada beyin sürekli olarak olumsuz sinyaller gönderdiği için sürekli olumsuz olaylar başa gelir. Kişi olumsuz düşüncelerini yönetmeyi başaramadığı sürece de bu durumun devam etmesi kaçınılmazdır.

Burada insanlara önerdiğimiz aslında tamamen düşüncelerini değiştirmesi yönündedir. Ama maalesef ki çoğu insan bunu yapamaz yani üzüntülü bir anımızda hadi keyifleneyim ya da olumlu düşüneyim gibi bir duruma geçilmesi çok zor bir ihtimaldir. Ancak Allah-u Teala bizim bu derdimizi de çaresiz bırakmamış ve bunun gizini insanlara melekleri aracılığıyla bildirmiştir. Şans büyüsü de insanın talihsiz giden bu hayatını tersine çevirmek için yapılan oldukça kuvvetli bir büyüdür.

ŞANS BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Şans büyüsü nasıl yapılır bu konuda internette en çok aranan kelimeler arasındadır. Şans büyüsünün yapılabilmesi için siyah bir kalem ve beyaz temiz bir A4 kağıdı gereklidir. Kağıdın üzerine tılsımlı sözler yazılır ve kişinin düşüncelerini ve bedenini temsil eden çeşitli semboller çizilir. Daha sonra tılsımlı sözler söylenerek kağıt 2 kez katlanır ve külleri alınacak şekilde ateşle yakılır. Son olarak bu küller yüksek bir yerden tılsımlı sözler söylenerek aşağı savrulur. Burada kağıt kişinin kötü talihini temsil etmektedir ve şanssızlığı bu kağıdın savrulduğu gibi savrularak yok olacaktır.

ŞANS BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

Şans büyüsü yapımı itibariyle çok kolay görünen bir büyü olsa da uzman bir medyumdan yardım alınması yapılan işlemin sorunsuz olarak yansımasını sağlayacaktır. Özellikle kişilerin bu büyüyü kendi yapmaması gerekmektedir çünkü olumsuz düşüncelerle yapılan bu büyü doğru yapılsa dahi herhangi bir etki göstermeyecektir. Kişilerin istekleri doğrultusunda şans büyüsü yapan medyum Orhan AKAY uzun yıllardır bu ilimlerden faydalanarak insanlara yardımcı olmaktadır.