Şanlıurfa ilimizde medyum arayan insanlar genel olarak kendisine konum olarak yakın olan medyum aramaktadır. Bu tür aramalar yerine güvenilir medyum, uzman medyum, gerçek medyum gibi kelimeler kullanılarak yapılan aramalar ise çok daha sağlıklıdır. Herhangi bir konuda arama yaparken insanların ne istediğinden ziyade nasıl istediği çok daha önemlidir. Beynimiz sürekli frekanslar yayar aslında hayatta bu kadar çok sorun olmasının en büyük sebeplerinden birisi de budur. Nasıl ki sürekli olumsuz düşünen birisinin hayatında olumsuzluklar daha çok olduğu gibi olumlu düşünen insanların da daha pozitif bir hayatları vardır. Allah'ın bir nimeti olarak beynimiz sürekli çeşitli frekanslarda sinyaller yayar bu yüzden düşündüğümüz şeylerin karşımıza çıkma olasılığı çok yüksektir.

Tekrar medyumluk ilmindeki konumuza dönecek olursak kişinin kendisine sorması gereken ilk soru nasıl bir medyum aradığı ile ilgili olmalıdır. Gerçekten yakında olan medyum mu kişinin derdine çözüm olacaktır yoksa bu konuda tecrübe sahibi, güvenilir bir medyum mu? Maalesef ki toplumumuz da yaygın olan bir ön yargı, yakın olan medyumun daha iyi olduğu görüşüdür. Ama bu ön yargı hem asılsızdır hem de daha yıpratıcı bir sürecin başlangıcıdır. Yıpratıcıdır çünkü yakında bulunan medyumlarla yüz yüze görüşmek kişiye ciddi bir dezavantaj oluşturur. Hem güvenilir medyum aramak bu şekilde daha zordur hem de medyum olduğunu iddia eden kişi sadece kelimelerle size üstünlük kurabilir. İnternet üzerinden arama yapmak ise hem daha mantıklıdır hem de kişinin seçim yapmasını kolaylaştırır.

İnternet üzerinden medyumlar hakkında yapılan araştırma ve daha önce medyumla birlikte çalışmış kişilerin yorumları bu konuda size yardımcı olacaktır. Bu şekilde hem kendinizi yakında bulunan medyumla sınırlamamış olursunuz. Hem de medyumluk ilmine yıllarını vermiş tecrübeli ve güvenilir medyumlarla isteklerinize daha çabuk kavuşmuş olursunuz.Urfa ilimizde genel olarak şanlıurfa medyum, Urfa medyum, Eyyübiye medyum, haliliye medyum, Siverek medyum kelimeleri aranmaktadır. Bunun yerine güvenilir ve tecrübeli bir medyum aramak çok daha olumlu sonuçlar verecektir.

GÜVENİLİR VE TECRÜBELİ BİR MEDYUM

Medyum Orhan AKAY medyumluk ilminde çok uzun yıllardır insanlara yardım etmekte ve Allah'ın izniyle kişileri hayal ettikleri hayata kavuşturmaktadır. Bu sayede kişilerin sevgi ve saygısını kazanan Medyum Orhan AKAY medyumluk ilminde en çok tercih edilen medyumlardan birisidir. Onun önceliği Allah'ın kendine bahşettiği bu ilmi ölene kadar insanların iyiliği için kullanmaktır. Bu yüzden medyumluk ilmini kendine bir görev bilir ve bu konuda engin tecrübesiyle kendisine başvuran insanları isteklerine kavuşturmaktadır.