Öncelikle şunu belirtmekte fayda var ki bir Samsun da medyumla çalışmaya karar veren kişi öncelikle medyumun ilmine göre medyum aramalıdır. Bunu ilk olarak anlatmamızın sebebi kişiler genellikle medyum aramaya başladığında konuma göre arama yapma eğilimindedir. Bunun nedeni ise bu şekilde medyumun yapacağı işlemin daha etkili olacağı gibi bir ön yargıdan kaynaklanmaktadır. Maalesef toplumumuz da bu gibi kulaktan duyma  bir çok yanlış bilgi mevcuttur. Mesafelerin medyumluk ilminde hiç bir önemi olmadığı gibi bazı durumlarda bu şekilde arama yapan kişilere zararı dahi olmaktadır. Özellikle bu ilim konusunda yeterince bilgi sahibi olmayan kişiler medyum olduğunu iddia etmektedir. Bu kişiler maddi çıkarlar uğruna hem kendilerini hem de kendisine başvuran kişileri tehlikeye atmaktadırlar.

Medyumluk ilmi şaka yapılabilecek ya da deneme yanılma yoluyla doğruya ulaşılabilecek bir ilim değildir. Kitaplardan, internetten veya herkesin ulaşacağı kaynaklardan öğrenilecek bir ilim de değildir. Bunu deneyen ve hem kendisine hem de kendisine başvuran kişilere zararı dokunan bir çok sözde medyum bulunmaktadır. Medyum Orhan AKAY'a başvuran insanların en çok dert yandığı konulardan birisi de budur. Kişiler artık isteklerine kavuşmak yerine daha önce çalıştığı medyumun yaptığı işlemlerin zararlarından korunmak istemektedir. Medyum Orhan AKAY her ne kadar bu konularda uzman olsa da kişilerin bu şekilde mağdur edilmesi hoş  bir durum değildir.

Bu şekilde mağdur edilmemek için medyum ararken kullanılan kelimelere dikkat edilmesi son derece önemli bir husustur. Samsunda medyum ararken en çok kullanılan kelimeler Samsun medyum, Samsunda medyum hocalar, Samsunda büyü yapan hoca, ilkadım medyum, atakum medyum kelimeleridir. Bu şekilde arama yapmak yerine güvenilir medyum, gerçek medyum, profesyonel medyum gibi kelimelerle arama yapmak daha olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Tabiki bu da her ne kadar yüzde yüz güvenli bir arama olmasa da yine de konum bazlı aramadan çok daha güvenli bir seçenektir.

SAMSUN BÜYÜ BOZAN MEDYUM

Samsunda medyum Orhan AKAY'a başvuran insanlar genel olarak büyü bozma, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü gibi konularda yardım istemektedir. Kendisine başvuran kişileri isteklerine ulaştıran medyum Orhan AKAY bu sayede Samsun'da yaşayan insanların sevgi ve saygısını kazanmış tecrübeli bir medyumdur. Siz de güvenilir ve işinin ehli bir medyumla çalışmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.