Saç büyüsü eski zamanlardan beri kullanılan ve etkisini kısa sürede güçlü bir şekilde gösteren bir büyüdür. Özellikle kişiyi kendine aşık etmek için kullanılsa da bilinenin aksine kullanım alanı oldukça geniştir. Evden soğuyan kocayı eve bağlama, sevdiği kişiyle evlenmek istediği halde evlenemeyen kişiler için de kullanılan bu büyü buna benzer amaçlarla kullanılmaktadır. Her ne kadar kişinin kendisinin de yapabileceği bir büyü olsa da bununla beraber bunu kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Çünkü etkili olduğu kadar bilmeyen kişiler tarafından yapılmaya çalışıldığı zaman kötü sonuçlar da doğurabilecek bir büyüdür. Özellikle bizim toplumumuzda, arap toplumlarında ve yahudilerde hala sıklıkla uygulanan bir büyüdür.

SAÇ BÜYÜSÜ YAPIMI

Saç büyüsünü yapmak için adından da anlaşılacağı üzere büyü yapılacak kişinin saç tellerinden almak gerekmektedir. Bazı insanlar kolaya kaçarak bu saçları taraklardan almaktadır ama bu son derece yanlış ve kötü sonuçlar doğurabilecek bir yöntemdir. Bu büyüyü yapmak veya yaptırmak isteyen kişiler öncelikle aldığı saçın, büyü yaptırmak istediği kişiye ait olduğuna emin olmalıdır. Bu büyüyü kendisi yapmak isteyen insanlar için çeşitli yöntemler mevcuttur ama en zararsız olanını anlatmak daha doğru olacaktır.

Öncelikle bir kişiyi kendinize aşık ettirmek istiyorsanız o kişinin saçından bir kaç tel almalısınız ve bu aldığınız saçları beyaz ve kare bir mendil içerisine yerleştirmelisiniz. Daha sonra saç dışarı çıkmayacak şekilde mendilin bütün kenarlarını kırmızı bir iple dikmeniz gerekmektedir. Daha sonra bir kaba su ve tuz ekleyerek mendili içerisine bırakarak odanızda muhafaza etmelisiniz. Bilmeyen kişiler için biraz karışık gelebilir ama bunun sebebi tuzun bağlama özelliği olmasından dolayıdır. Daha sonra ise tılsımlı sözleri söylemeniz ve bu suyu odanızda 3 gün süreyle muhafaza etmeniz gerekmektedir. Tılsımlı sözleri burada yazmama sebebimiz sizin de anlayacağınız üzere yapamayacak kişilerin karşılaşacağı sorunları düşünmemizden dolayıdır.

SAÇ BÜYÜSÜ GÜNAH MI

Genel olarak büyüler yapılış amacına göre günah olarak değerlendirmelidir. Öncelikle bu büyüyü çevrenizde bulunan insanların kötülüğü adına kullanmıyorsanız tabi ki günah değildir. Peygamber efendimizin Hadis-i Şeriflerinde de buyurduğu gibi ' Niyetler amellere göredir.'Medyum Orhan AKAY uzun yıllar boyunca bu konularda insanlara yardımcı olmaktadır. Siz de bu ilimlerde ciddi bir bilgi birikimi olan ve yıllardır bu tür konularda insanlara yardımcı olan tecrübeli bir medyum arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.