Sabun büyüsü hem ucuz olduğu için hem de yapılması bazı büyülere nazaran daha kolay olduğu için ülkemizde en çok istenen büyülerdendir. Sabun büyüsü çeşitli amaçlar için tercih edilebilen bir büyüdür ve kişilerin niyetine göre kara büyü ya da zararsız büyü olarak yapılmaktadır. Etkisini zamanla gösteren sabun büyüsünü yaptıran kişi bu aşamada sabırlı olmalı ve inancını kaybetmemelidir.Sabun büyüsünü tercih eden insanların geneli bu zaman içerisinde aceleci davranmaktadır. Bu tür bir davranış ise büyünün etkilerini azaltacaktır zira atasözümüzde geçtiği gibi acele işe şeytan karışır.

Her insan isteğinin bir an önce olmasını ister ve bu doğamızda olan bir duygudur. Ancak hayata genel olarak bakıldığı zaman rahatlıkla görülebilir ki hiç bir şey aniden olmaz. Kişi ne kadar sabır gösterirse mükafatıda o derecede artacaktır. Bu süre içerisinde ise kişilerin inancını kaybetmemesi gerekir çünkü beynimiz inancını kaybettiği zaman olumsuz sinyaller göndermeye başlar. Bu tür olumsuz sinyaller ise yapılan büyüye doğrudan etki edeceği için yapılan büyü tam tesirini göstermeyecektir.

SABUN BÜYÜSÜ GÜNAH MI?

Sabun büyüsü günah mı insanlar tarafından en çok merak edilen konulardan birisidir. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi sabun büyüsü hem kara büyü hem de zararsız büyü olarak yapılabilmektedir. Burada baz alınması gereken konu ise kişinin büyüyü ne niyetle yaptırdığıdır. Kişi bu büyüyü birilerinin kötülüğü için yaptırıyorsa bu bariz bir şekilde günahtır. Ancak kişinin niyeti zarar vermek değilde kişisel olarak bir yarar sağlamaksa bu günah değildir. Allah bize her derdin dermanını açık veya dolaylı olarak vermiştir. Mesela birini sevdiğiniz zaman onun sizi direk olarak sevmesi her zaman mümkün olmayabilir. Ama Allah-u Teala biz insanları bu gibi konularda da çaresiz bırakmamış ve melekler aracılığı ile bu ilimleri göndermiştir.

SABUN BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Sabun büyüsü nasıl yapılır yine bu büyü hakkında en çok merak edilen konulardan birisidir. Sabun büyüsünün yapılması için öncelikle 1 adet hiç kullanılmamış sabun ve 41 adet iğne gereklidir. Burada seçilecek sabunun özel bir sabun olmasına gerek yoktur. Ayrıca büyü yapılacak kişinin adı, soyadı, anne adı, D. yeri ve Tarihi gibi bilgilerinde öğrenilmesi yada bunun yerine kişinin fotoğrafı gerekmektedir. Daha sonra sabun büyüsünün yapımına başlanır. Öncelikle elimizde bulunan 41 adet iğne sırayla sabuna batırılır ve her defasında farklı tılsımlı sözler ve kişinin niyeti söylenir. Burada dikkat edilmesi gereken detay ise iğneler ardı ardına batırılmaz ve işlem 5 gece boyunca devam eder. 5. gecenin sonunda işlem tamamlanmış olur ve sabun kimsenin bulamayacağı bir yere gömülür. Gömülürken yine tılsımlı sözler ve kişinin niyeti söylenerek toprak kapatılır. Büyü o günden sonra yavaşça etkisini göstermeye başlayacaktır.

SABUN BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

Sabun büyüsü her ne kadar basit bir şekilde yapılıyor gibi gözüken bir büyü olsa da uzman bir medyumdan destek alınması gerekmektedir. Aksi takdirde bu büyüyü bozmak gerekecektir çünkü yaptıran kişi yarardan çok zararını görecektir.Uzun yıllardır insanların istekleri doğrultusunda Sabun büyüsü yapan medyum Orhan Akay bu sayede bir çok insana yardımcı olmuş uzman bir medyumdur.