Resimle ayırma büyüsü genel olarak istediğiniz kişilerin evinin içinde huzursuzluk olmasını  ve kişiler evliyse boşanmalarını sağlayacak türden bir büyüdür. Neticesi itibari ile bu büyü daha çok kara büyü olarak bilinir. Son derece etkili olan bu büyü eşinden ayrılmak isteyen ama bir türlü buna cesaret edemeyen kadınlar tarafından da sıklıkla istenmektedir. Her ne kadar bu büyüyü tasvip etmiyor olsak bile özellikle eşinden ayrılmak isteyen kişiler için soğutma büyüsü, ayrılık büyüsü gibi büyüleri öneriyoruz. Ama özellikle eşi tarafından şiddete maruz kalmış ve bu dünyada o kişininde cezasını çekmesini isteyen kişiler için istisna bir durumdur.

Medyum Orhan AKAY genellikle bu büyüyü kişiler için son çare olarak görmektedir ve geçerli bir sebebi yok ise bu büyüden uzak durulmasını istirham etmektedir. Bu büyü aynı zaman da gelinlerinden memnun kalmayan ve oğlunu düşünen anneler tarafından ve sevdiği kişiyi başkasından ayırmak isteyen insanlar da sıklıkla tercih etmektedir. Her büyü de olduğu gibi bu büyüyü de bilen ve bu konuda tecrübeli bir medyumun yapması gerekmektedir. Aksi takdirde uygulanan ritüeller yanlış yapılırsa ayrılmasını istediğiniz kişiler birbirine daha çok bağlanacak ve bu büyünün tekrar yapılabilmesi için o büyünün bozulması gerekecektir.

RESİMLE AYIRMA BÜYÜSÜ NE KADAR SÜREDE ETKİ EDER

Resimle ayırma büyüsü genellikle 6 gün boyunca tekrar edilir ve 7 - 8 gün sonra etkisini gösterir i. Tabi bazı istisna durumlar mevcuttur yani kesin 7 günde etki edecek diye düşünmemek lazım.  Zaten böyle söyleyenler kesinlikle yanlış bilgi vermektedir. Bu 7 - 8 gün genel olarak en fazla etki gösterdiği zaman dilimidir.

RESİMLE AYIRMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Resimle ayırma büyüsü evinde huzursuzluk olmasını ve ayrılmasını istediğiniz çiftin fotoğrafı ile yapılmaktadır. Özellikle çiftin mutlu olduğu bir fotoğraf kullanmak işlemin daha etkili olmasını sağlayacaktır. Bu resim temin edildikten sonra çiftin adı, soyadı, anne ve baba isimleri doğum yeri ve tarihi gibi bilgiler de öğrenilmelidir. Daha sonra bu bilgiler resmin arkasına yazılması yanan bir mumun damlatılması ve akabinde tılsımlı sözlerin söylenmesi gerekmektedir. Bu işlemi 6 gün boyunca her gece tekrar etmek gereklidir ve 7. günden sonra etkisini göstermeye başlayacaktır.

Uyarı : Yukarıda anlatılan bilgileri bilmeyen kişilerin uygulaması son derece tehlikelidir bu yüzden tılsımlı sözleri öğrenseniz dahi kesinlikle denemeyiniz.