Ankara Polatlı ilçesinde medyum arayan insanlar internet üzeri yaptıkları araştırmalar sonucu kendisine yardımcı olacak bir medyum arayışı içerisindedir. İsteklerine kavuşmak veya sorunlarından kurtulmak isteyen insanların bu konudaki en büyük yardımcıları medyumların kullanmış olduğu ilimlerdir. Zaten Cenabı Allah bu ilimleri insanlara bu amaçla göndermiş ve sorunlarından kurtulmaları adına bir çıkış kapısı olarak bahşetmiştir. Bu yüzden de dünyada ölü harici her hastalığın tedavisi vardır demek yanlış olmayacaktır. Zira çağın her döneminde bir çok toplum tarafından kullanılan bu ilimler insanlara bir çok yönden fayda sağlamıştır.

Ülkemizin tarihine baktığımız zaman yine bu ilimlerin hemen her dönemde kullanıldığını rahatlıkla görebiliriz. Gerek İslam öncesi şaman zamanında şamanların kullandığı bu ilimler İslam sonrası Osmanlı zamanında da alimler tarafından sıklıkla kullanılmıştır. Osmanlı padişahlarının giysi ve silahlarına baktığımız zaman bu ilimler kullanılarak çeşitli tılsımların bu eşyalara işlendiği görülmektedir. Şimdi bile bir çok insan bu ilimlerden faydalanarak isteklerine kavuşmakta veya sorunlarından kurtulmaktadır. Bu yüzden de insanların çevresine anlattığı ve internette yazdığı olumlu yazılardan dolayı medyumlara duyulan güven her geçen gün artmaktadır.

Tabi ki medyumlara duyulan bu aşırı ilginin bazı kötü sonuçları da özellikle son zamanlarda yaşanmaktadır. İnsanlar meydumlara bu kadar ilgi duyulmasını kendi çıkarları için kullanmakta ve hem kendi hayatlarını hem de insanların hayatlarını hiçe saymaktadır. Zira medyumluk herkesin yapabileceği bir ilim işi olmadığı gibi doğuştan gelen bir takım özelliklere de sahip olunması gerekmektedir. Bu yüzden de medyumluk ilmi kesinlikle kitap yada internet gibi kaynaklardan öğrenilecek bir ilim değildir. Her ne kadar medyumların yapmış olduğu bazı işlemler internet üzerinden anlatılsa da buna göre işlem uygulamaya çalışmak hem yanlış hem de çok tehlikelidir. Zira medyumlar bu işlemleri insanların görmesi için kabataslak anlatmaktadır. Bu yüzden de bir medyumla çalışmadan önce o medyum  hakkında araştırma yapmak son derece önemlidir.

POLATLI MEDYUM

Ankara Polatlı ilçesinde medyum  arayan insanların en çok kullanmış olduğu yöntem internet üzeri yapılan aramalardır. Genellikle Polatlı medyum, Polatlı medyumlar, Polatlı medyum adresleri, Polatlı büyü, Polatlı büyü bozma kelimeleri aranmaktadır. Ancak uzman bir medyum bulmak için o medyum hakkında bir araştırma yapmak her zaman daha faydalıdır. Bu yüzden uzman bir meydum bulmak ve sorun yaşamamak için medyum hakkında ufakta olsa bir araştırma yapmak her zaman daha faydalıdır.