İstanbul Pendik ilçesinde güvenilir bir medyum arayan insanlar bu konuda bir çok insana yardımcı olmuş medyum Orhan AKAY'dan yardım istemektedir. Medyumluk aslında her ne kadar artık insanların ön yargıyla baktığı bir ilim olsa da hiç kimse gerçek medyumların yaptığı işlemleri reddetmemektedir. Özellikle bir çok insan medyumlardan aldığı yardım sayesinde isteklerine kavuştuğu için çevresine bunu anlatmaktadır. Bu yüzden de insanlar medyumlara ön yargıyla baksa bile yine de bir çok soruna çare oldukları bir gerçektir. Özellikle bilim insanları büyüleri, cinleri ve bunun gibi paranormal olayları reddetmeyi seçmektedir. Ancak büyünün olduğu, cinlerin varlığı ve bunun gibi bilimin kabul etmediği bir çok bilgi kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim'de bildirilmektedir.

PENDiK MEDYUM

Pendikte bir çok medyum bulma imkanı olsa da insanlar bazı sebeplerden dolayı internet üzerinden medyum aramayı daha mantıklı bulmaktadır. Zaten önemli olan medyumun konumundan ziyade bilgi birikimi ve tecrübesidir. Her ne kadar Büyükşehirlerde yaşayan medyumlardan da bilgi sahibi ve tecrübeli medyumlar bulunsa da maalesef bu nadir bir durumdur. Özellikle Doğu bölgelerinde yaşayan medyumlar büyülerin bir çoğunun çıkış yeri olan bölgelerde çalıştığı için daha tecrübelidirler. Medyum Orhan AKAY çok uzun yıllardan beri doğu illerini gezerek bir çok ilmin kaynağını araştırmış ve kendine has yöntemler geliştirmiş bir medyumdur. Bu yüzden de bir çok insanı sorunsuz bir şekilde isteğine kavuşturmuş ve hayatlarını daha mutlu yaşamalarına vesile olmuştur.

KONUM MU TECRÜBE Mİ

Bazı insanlar kendine yakın olan medyumların daha olumlu sonuçlar vereceğini düşünsede maalesef çoğu zaman sonuç pişmanlık olmaktadır. Burada yakın olan medyumun tecrübesiz olduğu gibi bir varsayım çıkarılmamalıdır. Ancak medyumu konum yerine bilgi ve tecrübesine dayalı olarak aramak bir çok sorunun önüne geçecektir. Zaten araştırmalarınız sonucu yakında bulunan medyumun daha güvenilir olduğunu düşünüyorsanız onunla çalışmanız normal.

PENDİK MEDYUM HOCA

Pendikte yaşayan insanlar genellikle arama yaparken Pendik medyum, Pendik medyum hoca, Pendikte büyü yapan medyum gibi kelimeler kullanmaktadır. Ancak bu şekilde arama yapmak yerine profesyonel medyum ya da güvenilir medyum şeklinde yapılan aramalar daha olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.