Papaz büyüsü insanların üzerinde baskı kurmanızı sağlayan ve güçlü bir etkiye sahip olduğu için insanlar tarafından sıklıkla istenen büyülerdendir. Bunun dışında kendine aşık etme, kendinden soğutma, kendine bağlama gibi nedenlerle de kullanılmaktadır. Kişinin niyetine bağlı olarak kara büyü veya zararsız büyü sınıflarına dahil olmaktadır. Kişi bu büyüyü kötülük amacıyla yaptırılıyor ise kara büyü sınıfındandır. Ama örneğin evden soğuyan eşin eve bağlılığını sağlamak için ve benzeri nedenlerle yaptırılıyor ise zararsız büyü sınıfındandır. Eğer bu büyüye kötü nedenlerden dolayı maruz kaldığınızı düşünüyorsanız kesinlikle uzman bir medyumdan yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde bu büyünün bozulması daha zor olacak ve kişi hem bedensel hem ruhsal yönden daha kötüye gidecektir.

Papaz büyüsü çok eski zamanlardan beri insanlar tarafından kullanılan bir büyüdür ve eskiden papazlar tarafından yapıldığı için bu adı almıştır ama şimdi bir çok medyum bu büyüyü yapmaktadır. Her ne kadar bir çok medyum yapabiliyor olsa da uzman bir medyumdan yardım almak daha faydalı olacaktır. Medyum Orhan AKAY büyüler konusunda kendine has yöntemler geliştirerek büyü yöntemlerini deneyerek en etkili olan yöntemleri kullanmaya özen göstermektedir. Bu sayede bir çok insana yardımcı olan Orhan AKAY insanların sevgi ve saygını kazanmış bir medyumdur. Ön fikriniz oluşması açısından aşağıda papaz büyüsünün nasıl yapılacağını genel olarak anlatacağız ama kesinlikle kendi başınıza denemeyiniz. Aksi takdirde sonuçları yararından çok zararı olacaktır.

PAPAZ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Papaz büyüsü kötülük için yapılıyorsa bunu uzman bir medyum dışında kimse yapamaz çünkü ifritlerden de yardım alınması gerekir. Kötülük için yapılıyor ise yaptıracak kişinin kanı gerekmektedir aşırı kan olmasına gerek yok tabi ki 2-3 damla kan yeterlidir. Daha sonra tılsımlı sözler bu kanın üzerine söylenir ve ifritler çağrılır ve kişiye ne yapılmasını istiyorsanız medyum bunu ifritlere aktarır. Daha sonra ifritler bunun karşılığında büyü yaptıracak kişiden kendileri adına herhangi bir şey yapmasını ister. Kişi ifritlerin dileğini yerine getirdiği zaman büyü etkisini göstermeye başlar ve  ifritler kişiye yapılmadı istenen şeyleri yapmaya başlar. Daha sonra kişi ya delirir ya ölür ya da büyü bozulur ancak bu şekilde büyüden kurtulmuş olur.

ZARARSIZ PAPAZ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Papaz büyüsünü yapabilmek için temiz bir A4 kağıdı gereklidir ve kişinin istediğini bu kağıda resmetmesi gereklidir. Burada çok detaylı çizimler gerekmiyor örneğin eşinizin bağlılığını artırmak için temsili olarak sizin ve eşinizin resimlerinizi çöp adam olarak çizebilirsiniz. Daha sonra kağıdın altına dileğiniz ne ise ona göre tılsımlı sözler yazılır ve 2 - 3 damla kanınızı damlatmanız gerekmektedir. Daha sonra bu kağıt 4 parça olacak şekilde katlanır ve tılsımlı sözler söylenir. En son olarak bir gece karanlık bir yerde beklettikten sonra ertesi gece kimsenin bulamayacağı bir yere tılsımlı sözler söylenerek gömülür. Büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.