Örümcek ağı büyüsü eşler arasındaki sevgi bağının sıklaşması, kişiler arasındaki güvenin artması gibi nedenler için yapılan büyülerden birisidir. Hayatta bir çok insan sevdiği kişiyle evlendikten sonra mutlu olacağını düşünür bu bir yere kadar da doğrudur aslında. Ama evlilik hayatının rutinleşmesi veya kişilerin coşkun duygularını yerine sakinliği bırakması eşler arasında soğumaya neden olmaktadır. İnsanlar her ne kadar hala birbirini seviyor olsa dahi artık eski heyecanları yaşamak iki taraf için de daha zordur. Bundan dolayı da eşler bazen bu heyecanı tekrar yaşayamacaklarını düşündükleri için bu açığı başka birisiyle doldurmak ister. Bu yüzden de ilişkide soğumalar, aldatmalar, güvensizlikler başlar ve mutlu olacağınızı düşündüğünüz kişi sanki bir başkası gibi davranmaya başlar.

Örümcek ağı büyüsü ilişkideki soğuklukları önlediği gibi yapılan kişinin size olan duyguları artık daha coşkun olacaktır. Büyü yapılan kişi sizinle daha çok vakit geçirmek isteyecek, sizin olmadığınız yerde devamlı olarak sizi düşünecek ve her an aklında siz olacaksınız. Bu şekilde mutluluğu ya da heyacanı başka insanlarda aramasına gerek kalmayacak ve bir çok problem yaşanmadan önüne geçilmiş olacaktır. Eşinden şiddet gören ama sevdiği için ayrılmak istemeyen çiftler için yapıldığı takdirde eşinin eski davranışları yerini sevgiye bırakacaktır.

ÖRÜMCEK AĞI BÜYÜSÜ GÜNAH MI?

Örümcek ağı büyüsünün yapılışı genellikle aşk, sevgi, muhabbet üzerine talep edildiği için bu bakımdan günahı yoktur. Ancak kişinin niyeti saf duygularla değilde kişi peşimden koşsun, acı çektireyim gibi duygularla yapılıyorsa bu elbette günahtır. Peygamber Efendimizin Hadisi Şerif'lerinde buyurduğu gibi ameller niyetlere göredir. Büyülerin de günah olup olmadığını anlamak bu söz doğrultusunda belirlenebilir. Kişi ne kadar saf ve temiz duygularla büyülerden medet umuyorsa günah olma ihtimali de o kadar düşüktür. Ancak kişinin amacı kötülük yapmak , intikam almak, eşler arasında huzursuzluk çıkarmaksa zaten günah olduğu apaçık bellidir.

ÖRÜMCEK AĞı BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

Örümcek ağı büyüsü havas ilmi dahilinde yapılan bir büyü olduğu için büyünün etkisi yapacak kişinin uzmanlığıyla doğru orantılı olarak artacaktır. Havas ilmini yeteri kadar bilmeyen kişiler tarafından yapıldığı takdirde büyünün yarardan çok zararı olacak ve kişi çeşitli olumsuzluklar yaşayacaktır. Bu yüzden uzman kişilerden yardım alarak yapılan büyüler kişinin sorunsuz olarak isteklerine kavuşmasını sağlayacaktır.