deOdkara Büyüsü eski zamanlardan beri insanlar tarafından uygulanmış ve güçlü etkisinden dolayı çeşitli korkulara sebep olmuş büyülerden bir tanesidir. Bu büyüden korkulmasının temel sebebi ise yapılması için Cinlerden yardım alınacağı için herhangi bir yanlış yapıldığında göstereceği ters etkiden dolayıdır. Odkara aşk büyüsü olarak geçse de büyü yapılan kişi her an sizi düşüneceği için aynı zaman da tehlikeli bir büyüdür. Bazı aşk büyüleri kişinin sizi farketmesini sağlar ve bu anlamda sizinde biraz çaba göstermeniz gerekir. Ancak Odkara büyüsünün etkilerini göstermesi için cinlerden yardım alınır ve kişi özellikle rüyalarında ve hayallerinde sadece sizi görür.

ODKARA BÜYÜSÜ GÜNAH MI

Büyülerin günah olup olmadığı genellikle kişilerin hangi niyetle büyü yaptırdığına göre değişiklik gösteren bir durumdur. Ancak odkara büyüsü aşk için yapılsa da kişinin kararlarını doğrudan etkileyeceği için günah olup olmadığı tartışmalı bir durumdur. Bu yüzden odkara büyüsünü yaptırmadan önce iyice düşünülmesinde fayda var. Zira büyü yapılan kişiyle ayrılık söz konusu olursa büyük bir yıkıma uğrayacak ve intihara meyilli bir hale gelecektir. Bu yüzden böyle bir durumun yaşanmaması için kişiden ayrılmadan önce bu büyünün bozulması gerekmektedir.

ODKARA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Odkara büyüsü yapımı itibariyle diğer büyülere göre çok daha farklıdır. Odkara büyüsünün yapılması için öncelikle kişinin niyeti öğrenilir ve kullanılacak malzemeler ona göre belirlenir. Bazen safran mürekkebi, bazen çürümüş meyve bazen karınca dışkısı vs temin edilmelidir. Bunların seçimi kişinin niyetine, yaşına, büyü yapılacak kişinin özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

ODKARA BÜYÜSÜNÜN KULLANIM ALANLARI

Odkara büyüsü ülkemizde daha çok aşk büyüsü olarak kullanılsa da başka çeşitli amaçlar için de kullanılabilmektedir. Örneğin ayırma büyüsü, soğutma büyüsü, bağlama büyüsü, muhabbet büyüsü gibi başka amaçlar içinde yapılabilmektedir. Ancak Odkara büyüsünün etkisini göstermesi için cinlerden yardım alınacağı için uzman bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir. Büyü yanlış yapıldığı takdirde yaptıran kişi yarardan çok zararını görecek ve bir çok sorun yaşayacaktır. Tecrübeli bir medyumla çalışmak  isteklerinize sorunsuz olarak kavuşmanızı sağlayacak en önemli detaydır. Medyum ne kadar tecrübeliyse yapılan işlem de o kadar etkili olacaktır.