Bir çok kültüre ev sahipliği yapan Nevşehir ilimizde yaşayan insanlar medyumluk ilminde Orhan Akay'ı tercih etmektedirler. Medyum Orhan AKAY insanlara yardımıyla Nevşehir halkının sevgi ve saygısını kazanmış bir medyumdur. Nevşehir ilimizde medyum ararken yapılan en büyük hatalardan birisi ise konum bazlı yapılan aramalardır. Nevşehir ilimizde en çok Nevşehir medyum, göreme medyum, Ürgüp medyum, Avanos medyum, Gülşehir medyum kelimeleri aranmaktadır. Konum bazlı yapılan aramalar medyumluk ilmini bilmediği halde medyum olduğu söyleyen insanların bu kadar çok olmasının da sebeplerinden birisidir. Konumun medyumluk ilminde hiç bir önemi yoktur ve gerçek hiç bir medyum bunun aksini iddia edemez.

Eğer bir medyumla çalışmaya karar verirseniz öncelikle güvenilir ve bu ilim konusunda tecrübe sahibi bir medyumla çalışmanız son derece önemlidir. Medyumluk herkesin yapabileceği bir ilim olmadığı gibi bunun için gerekli vasıflara sahip olunması da gerekmektedir. Gerçek bir medyum bu ilmi insanların iyiliği için yapar ve insanlara kendi iradesi dışında olan hiç bir teminat vermez. Özellikle son zamanlarda gün vererek büyü yaptığını iddia eden medyumlardan geçilmemektedir. Örneğin bağlama büyüsü 7 gün içinde kesin sonuç, 3 gün içinde aşk büyüsü gibi vaatlerle insanlarımızın duygularıyla oynayan bir çok sözde medyum türemiştir.

Gerçek bir medyum size kesin bir tarih vermez sadece tecrübelerine dayanarak tahmini bir süre söyleyebilirler. Bunun sebebi ise medyumun yaptığı işlem sizi isteklerinize yakınlaştıracaktır ama esas istekleri kabul eden yüce yaradandır. Allah hiç bir duayı geri çevirmez ve duaların gerçekleşmesi kişi için en uygun olan vakittir. Medyum ise bu ilimde önemli bir aracıdır ve medyum ne kadar nefsinden arınmış ve insanların iyiliği için uğraşıyorsa yaptığı işlem de o kadar etki gösterecektir. Allah iyinin yanında bir de kötü yaratmıştır ve insanlara 'Ben size akıl verdim düşünmez misiniz?' ayetini indirmiştir. Yani güvenilir medyumu bulmakta duygu sömürücüsü insanları bulmakta ancak akıl yoluyla olmalıdır.

NEVŞEHİR AŞK BÜYÜSÜ

Nevşehir'de aşk büyüsü yaptırmak isteyen insanlar için en güvenilir medyum Orhan AKAY hocadır. Bu ilimle 17 yıldır meşgul olan ve önceliği insanların iyiliği ve mutluluğu olan Orhan AKAY Nevşehir'de yaşayan insanların büyük beğenisini toplamıştır. Siz de güvenilir ve bu ilimde tecrübe sahibi bir medyum arıyorsanız doğru yerdesiniz. Detaylı bilgi ve yardım için bize ulaşabilirsiniz.