Nar büyüsü eski zamanlardan beri özellikle toplumun bolluk ve bereket içinde yaşamasını sağlamak için yapılan oldukça etkili büyülerden birisidir. Ancak son zamanlarda toplumsal olaylardan daha çok kişisel olaylar için işlem yapıldığı için nar büyüsü pek bilinmemektedir. Ancak nar büyüsünü sadece toplumsal olarak değil kişisel olarak yaptıran insanlar evlerinde ve iş yerlerinde bolluk ve bereket görecektir. Medyum Orhan Akay zenginlik ya da bereket büyüsü isteyen insanlara öncelikle nar büyüsünü anlatmakta ve diledikleri takdirde bu işlemi yapmaktadır. Bu sayede bir çok insan evinde ve hayatında bolluk ve bereket içinde yaşayarak sorunlarından kurtulmaktadır.

NAR BÜYÜSÜNÜN TARİHİ

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere nar büyüsü eskilerden beri özellikle toplumun bolluk ve bereketi için yapılan bir büyüdür. Ancak ülkemizde bu ilimlerden kopmalardan dolayı insanlar artık medyumlara farklı bir gözle bakmaktadır. Özellikle gelişen toplum artık inançlardan ziyade akıl yoluna başvurmakta bu nedenle de bazı ilimler terkedilmektedir. Değişen veya unutulan örf ve adetlerimiz gibi bir çok duygu ve düşüncemizde bu değişimden nasibini almıştır. Ancak ne akıl inançsız bir işe yarayacaktır ne de inanç akıldan bağımsız olacaktır. İnsanlar akıl ve inancı bir arada yaşadığı zaman her şey yoluna girecektir. Bugün tıp ilmi bir çok konuda gelişme sağlamasına rağmen özellikle ruhani hastalıklar konusunda oldukça yetersizdir. Ancak yine de medyumluk ilmini asla tasvip etmediği gibi medyumlardan yardım alarak şifa bulan bir çok insanı da görmezden gelmektedir. Durum böyleyken de insanlar artık toplumdan ziyade medyumlardan kişisel olarak yardım istemektedir. Nar büyüsüde daha çok toplumsal olarak yapıldığı için bir çok medyum bu büyüyü göz ardı etmektedir. Ancak Nar büyüsüde sadece toplum için değil kişisel olarakta kişinin bolluk ve bereket içinde yaşamasına vesile olacak bir büyüdür.

NAR BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Nar büyüsü nar üzerine çeşitli tılsım ve ayetlerin okunmasıyla başlayan bir işlemdir. Daha sonra narın kabuğu soyulur ve bir kapta bir gece muhafaza edilir. Ertesi gün soyulan nar tılsımlı sözler okunarak tanelerine ayrılır her nar tanesi için belirli dualar okunur. Daha sonra narın bir kısmı evin çeşitli yerlerine koyulur geri kalan nar ise yenilerek tüketilir. Bu işlemden sonra zamanla kişinin evinde ve hayatında bolluk ve bereket olacaktır.