Mum büyüsü oldukça güçlü bir etkiye sahip olan ve eski zamanlardan beri çeşitli amaçlar için insanlar tarafından sıklıkla istenen büyülerden bir  tanesidir. Kişinin niyetine göre kara büyü özelliği gösterdiği gibi bazen de zararsız büyüler arasında olan mum büyüsü güçlü etkisinden dolayı en çok istenen büyülerden birisidir. Toplumumuzda kara büyü olarak genellikle evli insanların boşanmasını sağlamak, ilişkileri bitirmek, eşler arasında huzursuzluk çıkarmak için talep edilmektedir. Zararsız büyü olarak ise kişinin kendisine bağlanmasını sağlamak, yoğun duygular yaşamasını sağlamak ya da birini kendine aşık ettirmek için istenmektedir. Eski zamanlardan beri Anadolu'da yaygın olarak kullanılan bu büyünün tarihi ise Aramilere dayanmaktadır ve esasen Süryani büyüsünün bir çeşitidir diyebiliriz. Anadolu'da ve Doğu ülkerinde sıklıkla kullanıldığı için artık Süryani büyüsü değil mum büyüsü olarak ayrıca bilinmektedir. Yapılması kadar bozulması da çok zor olan bir büyüdür ve uzman bir kişi dışında birisi bu büyüyü bozmaya çalışırsa kötü etkileri daha da artacaktır.

MUM BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Mum büyüsünün yapımı biraz karışıktır ve dikkat edilmesi gereken bazı ince detayların bilinmesi  gerekmektedir. Mum büyüsünün yapılması içinse adından da anlaşılacağı gibi  öncelikle 4 veya 6 adet mum bulunması gerekmektedir. Mum seçimi yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken konu ise mumların uzunluğudur. Mum büyüsünün herhangi bir vakitte yapılacak bir büyü değildir özellikle güneş battıktan sonra ve tercihen cuma günü yapılması daha etkili sonuçlar verir. Daha sonra mumlar sırayla yakılır ve çıkan dumana karşı tılsımlı sözlerle çeşitli ayetler okunur ve kişinin niyeti söylenir. Daha sonra mumlar uzun süre yanmaya devam edecek bir yerde muhafaza edilir. Mumlar yandığı sürece büyü yapılan kişi mumlara söylenenlerin etkisini hissetmeye başlayacaktır.

MUM BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE ETKİ EDER

Mum büyüsünün etkisini tam anlamıyla göstermesi genellikle 2 - 3 haftayı bulmaktadır ancak kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Mum büyüsü yapan medyum arıyorsanız uzman medyum Orhan AKAY sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Binlerce insanı isteğine kavuşturarak daha mutlu bir hayat yaşamalarına vesile olan medyum Orhan AKAY bu ilimlerde en çok güvenilen medyumlardan birisidir.