Merhaba arkadaşlar sizlere bugün bahsetmek istediğim konu medyum seçimi yaparken hangi hususlara dikkat etmemiz gerektiği. ve bizim gibi insanların (medyumların) siz değerli din kardeşlerim tarafından yanlış anlaşılmasının sebebi ve bunun çözümünü, nasıl önüne geçilebileceğini ve işlem yapılacak kişinin işlemi yapacak medyuma neden güvenmesi gerektiğini anlatmaya çalışacağım. İlgili konumuza başlamadan önce bazı yanlış anlaşılmalara sebebiyet veren Yıldızname, su, tarot gibi bakımların/falların neden tekrar bakıldığına girişmek ve sizlere konuyu anlatmak istiyorum.

Neden Bakım Tekrarı Yapılıyor

Öncelikle şunu belirtmekte yarar var ki sizin daha önce yardım aldığınız bir bakımın başka bir medyum tarafından geçerli olmayacağıdır. Bakım yaptıracağınız kişi isterseniz Medyum Orhan Akay tarafından isterseniz bir başka kişi tarafından olsun kaç kişiye Yıldızname, su veya tarot baktırırsanız baktırın yeni bir medyumun yeni bir bakım yapması gerekmektedir. Zira kişilerin cinleri arasında belirli farklar olmaktadır. Kimisinin cini güçlü kimisininki diğerine göre daha zayıftır. Bir diğer sebebi ise yaptığımız işlemlere tarafımızdan garanti verebilmemiz için, size söz verdiğimiz gibi sonuç odaklı olabilmesi için kontrollerin bizler tarafından yapılması daha uygun olacaktır.

Doğru Medyum Nasıl Anlaşılır

Doğru medyum aranırken bazı hususlara dikkat edilmesi hem isteklerinizin gerçekleşmesi açısından. Hem de herhangi bir sorunla karşılaşmamak için dikkat edilmesi gereken bir konudur. Medyum Orhan Akay gibi bir çok insana şifa olmuş bir medyum bulmak için medyumun çalışma izni, ruhsatı ve yerinin belli olması bir çok açıdan avantajlı bir durumdur. Bu yüzden özellikle bu hususlara dikkat edilmesi bir çok sorunun nüne geçecektir.

İşlem Yaptıracağınız Kişiye Güvenin Önemi

İşlem yaptıracağınız kişiye güvenmek bu ilimler konusunda en önemli noktalardan birisidir desek abartmış olmayız. Zira herhangi bir medyuma duyulan güven yapılacak işleme doğrudan etki edecek öneme sahiptir. Beynimiz birine tam anlamıyla güven duymadığı takdirde etrafa olumsuz sinyaller yayacağı için bu hususa dikkat etmek yapılan işlemin faydasına olacak bir husustur. İşlemi yaptırmadan önce bu hususta çekincesi olan kişiler işleme başlamadan gerekirse medyumdan yardım alarak bu konuyu netleştirmelidir. Aksi takdirde medyum işlemi çok iyi bir şekilde sorunsuz olarak yapsa dahi işlemin başarısız olma ihtimali yükselecektir. Bu yüzden bu konuya özellikle dikkat edilmesi bir çok bakımdan gerekli bir işlemdir.