Mastürbasyondan kurtulma büyüsü son zamanlarda özellikle genç kadın ve erkeklerden tarafından sıklıkla istenen büyülerden birisidir. Çağımızın en büyük problemlerinden birisi olan mastürbasyon aslında kişiye hem ruhen hem de bedenen zarar vermektedir. Özellikle ülkemizde erkeklerin yüzde 90'ı kadınların ise yüzde 89'u mastürbasyon yaptığını itiraf ediyor. Bazı durumlarda ise özellikle erkekler mastürbasyonu bir saplantı haline getirerek neredeyse her gün mastürbasyon yapıyor. Belli bir süre sonra ise artık cinsel ilişkiden zevk alamama, vücudun bitkin düşmesi, hafıza zayıflığı, sivilce ve iltihap oluşumu gibi sebepler ortaya çıkmaya başlıyor.

Bu durumlar sonucunda ise kişi kendini sorunlu olarak görmeye başlıyor ve psikolojik sorunlar yaşıyor. Dini bakımdan ise günah olan bu davranış kişinin inancını sorgulamasına da neden oluyor. İşte bu yüzden Mastürbasyondan kurtulmak isteyen insanlar için en büyük çare medyumlardan yardım almaktır. Aksi takdirde bu ufak gibi görünen sorunlar ilerde çok daha büyük problem yaşanmasına ve bazı durumlarda kişinin intihar etmesine sebep olabilmektedir. Sadece mastürbasyondan kurtulmak isteyen kişiler değil oğlunu, kızını, kocasını vs bu durumdan kurtarmak isteyenler de bu büyüyü yaptırabilirler.

NASIL UYGULANMASI GEREKİR

Mastürbasyon kurtulma büyüsü nasıl yapılır insanlar tarafından en çok merak edilen konulardan birisidir. Bu büyünün  yapılması için öncelikle bu hastalıktan kurtulmak isteyen ya da kurtarılmak istenen kişinin bir eşyası gerekmektedir. Bu eşya saat, takı, çakmak vs olabilir kişi bu eşyayı ne kadar uzun süre kullanmış olursa büyü de o kadar etkili olacaktır. Büyü yapılacak kişinin anne adı, baba adı, doğum yeri ve tarihi gibi bilgiler bir kağıda yazılmalıdır. Daha sonra başka temiz bir kağıda tılsımlı sözler yazılır ve bu üçü bir bezin içine koyulur ve bez bağlanır. Bunun devamında tılsımlı sözler söylenerek bu bez kimsenin bulamayacağı bir yere gömülür. Tılsımlı sözler bu kişinin düşüncelerinin değişmesine ve cinsellik içeren video yada resimlere ilgisini azaltarak kişinin mastürbasyondan kurtulmasına vesile olacaktır.

NE KADAR SÜREDE ETKİSİNİ GÖSTERİR

Mastürbasyondan kurtulma büyüsü ne kadar sürede etki eder en çok merak edilen sorulardan birisidir. Bu büyü genellikle 2 - 3 haftada tam etkisini göstermektedir ama yapıldığı günden itibaren kişinin düşüncelerinde bir berraklık oluşur. Ve zaman zaman aklına gelse de mastürbasyonu ertelemeye başlar büyü tam etkisini göstermeye başladıktan sonra ise artık bu düşünceler aklına gelmez.