Malatya şehrimizde yaşayan kişiler kendilerini isteklerine kavuşturacak uzman bir medyum arayışı içindedir. Yaklaşık olarak 790 bin kişinin yaşadığı Malatya ilimizde insanların genel problemi ise güvenilir medyum bulamamaktır. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de insanların yakında olan medyumu bulmak istemelerinden kaynaklanmaktadır. Yani her ilde olduğu gibi Malatya ilimizde de medyum aramalarını büyük bir kısmı konum bazlı yapılan aramalardan oluşmaktadır. Malatya ilimizde en çok aranan kelimeler Malatya medyum, Battalgazi medyum, Yeşilyurt medyum, Doğanşehir medyum, Akçadağ medyum kelimeleridir.

Her ne kadar bu şekilde arama yapmak mantıklı gelse de aslında mesafelerin medyumluk ilminde herhangi bir etkisi yoktur. Bu sadece toplum tarafından kulaktan duyma hiç bir geçerliliği olmayan bir bilgidir. Bu yüzden medyum ararken mesafeler yerine daha güvenilir ve sizi isteklerinize ulaştıracak medyum aramanız çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde hem siz isteklerinize kavuşursunuz hem de sözde medyumlara prim vermemiş olursunuz. Medyumluk ilminde bu kadar çok duygu istismarcısı kişi olmasının en büyük sebeplerinden birisi de mesafe baz alınarak yapılan aramalardan kaynaklanmaktadır. Tabi ki Kütahya'da yaşayan gerçek medyumlarda olabilir ama yine de güvenilir medyum ararsanız bu şekilde yakınınızda olan medyumu bulma ihtimaliniz de kuvvetlenecektir. Tabi ki bu medyumun yapacağı işleme yine de etki etmeyecektir ama yine de insanların kaderlerini kendi seçimleri belirler.

BÜYÜ BELİRTİLERİ

  • Eğer sürekli olumsuz düşüncelere sahipseniz
  • Bir şey yapmak istiyor ama yapacak gücü kendinizde bulamıyorsanız
  • Genel olarak devamlı depresif ruh hali içindeyseniz
  • Karamsarlığınız hayallerinizin önüne geçmiş ise
  • Rüyalarınızda genel olarak kedi, köpek, akrep, yılan vb hayvanlar görüyorsanız
  • Halsizlik, yorgunluk, bitkinlik gibi hisleriniz daha yoğun olmaya başlamış ise
  • Uyku düzensizliği varsa veya aniden uyanıyorsanız

Yukarıda yazdığımız belirtilere sahipseniz uzman bir medyuma danışmanız son derece önemlidir. Büyü yapıldığı ne kadar erken anlaşılırsa yapılan büyünün bozulması da o kadar kolay olacaktır. Bu konuda altını çizerek belirtmekte fayda var ki Medyum Orhan AKAY'a başvuran insanlar genellikle kim neden bana büyü yapsın ki diyerek daha geç başvurmaktadır. Bu son derece önemli bir konudur kim neden bana büyü yapsın ki düşüncesi insanın en büyük düşmanlarından bile daha tehlikeli olabilmektedir. Şu bir gerçektir ki büyüleri genellikle evinize rahatlıkla girip çıkan asla düşman olarak görmediğiniz kişiler yapmaktadır. Bu yüzden de büyü yapılan kişi büyü etkisini tamamen gösterdikten sonra ancak büyünün farkına varmaktadır. Tam etkisini gösteren bir büyüyü bozmakta daha zordur bu yüzden eğer büyü belirtilerine sahipseniz en kısa zamanda uzman bir medyuma başvurmanız gerekmektedir.