Lamia büyüsü tarihi çok eskilere dayanan özellikle ülkemizde bu zamana kadar en çok kullanıldığı düşünülen kara büyülerden birisidir. Bu büyü çeşidi genel olarak kişileri ayırma, aralarını soğutma için yapılsa da kişilerin psikolojisini bozacak kadar tesirlidir.  Özellikle bu büyüye maruz kalan kişilerde devamlı bir huzursuzluk olduğu için daha agresif ve kavgacı bir tavır sergileyeceklerdir. Çevresindeki insanlarla sürekli tartışacak ve bu yüzden onlar tarafından da dışlanacak ve kimseyle geçinemez bir duruma geleceklerdir. Kısaca bu büyüye maruz kalan kişilerin hayatı alt üst olacak ve etrafında kimse kalmayacaktır. Ruhsal ve fiziksel olarak devamlı kötüye gidişleri bu büyü bozulana kadar veya kişiler ölene kadar devam edecektir. Bu büyüyü bozmak ise oldukça zordur ve ancak bu konuda uzman bir medyum bu büyüyü bozabilir.

Medyum Orhan AKAY büyü bozmak için en fazla yardımı istenen medyumlardan birisidir. Kendine has yöntemleriyle bir çok insanı maruz kaldığı bu büyülerden kurtaran medyum Orhan AKAY bu sayede bir çok insana umut olmuştur. Ancak burada söz konusu olan medyum bir vesiledir ve dilekleri kabul eden Allah'tır.

LAMİA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Lamia büyüsü nasıl yapılır bu büyü hakkında en çok merak edilen konulardan birisidir ancak bu yazı sadece ön bilgi amaçlıdır. Lamia büyüsünü yapmak için öncelikle büyü yapılacak kişi veya kişilerin sürekli olarak kullandıkları bir eşya gereklidir. Örneğin tarak, ayakkabı, elbise veya ayna gibi kişilerin sürekli kullandığı bir eşya olmalıdır. Büyü yapılacak kişi bu eşyayı ne kadar uzun süredir kullanıyorsa büyünün tesiride o kadar kuvvetli olacaktır. Daha sonra alınan bu eşya domuz kanına bulaştırılarak siyah bir çarşafa sarılır ve gece tılsımlı sözler söylenerek toprağa gömülür. En son ise medyumun size söyleyeceği tılsımlı sözleri büyü yapılacak kişinin yanında kısık sesle söylemeniz gerekmektedir. Bu büyü genellikle aynı günün sabahında etkisini göstermeye başlar ve büyü yapılan kişi veya kişiler bir eksiklik duygusuyla güne uyanırlar ve her geçen gün bu durum daha da kötüye gider. Bu büyü bozulana kadar veya kişi ölene kadar bu durum devam eder.

LAMİA BÜYÜSÜ ADINI NEREDEN ALMAKTADIR

Lamia büyüsü ismini Yunan mitolojisinde Zeus'un sevgililerinden birisi olan Libya kraliçesi ve prensesi olan Lamia'dan almaktadır. Zeus ile olan bu ilişkisinden dolayı Hera Lamia'ya bugün adını alan bu büyüyü yapmıştır. Bu büyüye maruz kalan Lamia canavarlaşarak kendi çocuklarını öldürmüştür ve bunun sonucunda çocukları olan kadınlara düşman kesilmiştir. Bu yüzden kendini kötülüğe adayan Lamia daha sonra kötülük yapmak için bu büyüye maruz kalan kişilere musallat olmaktadır.