İstanbul Küçükçekmece ilçesinde yaşayan insanlar çeşitli isteklerine kavuşmak veya hastalıklarına şifa bulmak amacıyla medyum aramaktadır. Medyumlar eski zamanlardan beri bir çok toplumda insanlara yardımcı olarak hayatlarını daha mutlu yaşamlarına vesile olmuş kişilerdir. Her ne kadar bu isimler medyum, şaman, büyücü gibi adlarla anılsa da yaptıkları ilimlerin sırrı aynıdır. Bir medyumdan yardım almak için illa ki bir sorunla karşılaşmak gerekmez. Zira bu şekilde bir çok olumsuz olayın önüne geçerek önceden tedbir almak çok daha mantıklıdır. İnsanlar genellikle başlarına bir musibet geldiği zaman yardım istemektedir ama önceden tedbir alınması elbette daha iyidir. Her ne kadar medyumlar sorunlarınıza çare bulsa da sorun boyunca yaşanacak kötü olaylar kişiyi olumsuz olarak etkileyecektir.

HANGİ İŞLEMLER İÇİN ÖNCEDEN TEDBİR ALMAK DAHA İYİDİR

Sevdiğiniz birisi varsa ya da mutlu bir evliliğe sahipseniz o kişilerle olumsuz bir olay yaşamadan önce tedbir amaçlı yardım istemek bir çok sorunun önüne geçecektir. Yine hastalıklara karşı önceden alınan tedbirler insanı bir çok sorundan kurtaracaktır. Evlerde cinni veya ruhani varlıklardan korunmak için medyumlardan yardım alınması yine bir çok musibeti engelleyecektir. Evinizde koruyucu vefkler bulundurulması evinize veya ailenize yapılacak her türlü büyüyü engelleyerek mutlu bir hayat yaşamanızı sağlayacaktır. Bunun gibi bir çok sebepten ötürü başımıza kötü olaylar gelmeden önce tedbirimizi almalıyız gerisi Allah'ın takdirindedir.

GERÇEK MEDYUM NASIL ANLAŞILIR

Güvenilir ve Gerçek medyum bulmak son zamanlarda bir çok insan için sorun olmaktadır. Zira medyumlardan yardım alan insanların bir çok isteğine kavuşması veya hastalıklarından kurtulması bazı insanların dikkatini çekmiştir. Bu yüzden de artık insanlar birilerine yardımcı olmak yerine duygularını istismar etmekte hiç bir beis görmemektedir. Bu sebepten ötürü de insanların masum duygularıyla oynayarak kul hakkına girmekte ve ahiretteki nasiplerini yitirmektedirler. Ancak medyum arayan insanlarda bazı hususlara dikkat etmelidir. Özellikle şu kadar günde kesin etki gibi sözler veren insanlara hiç bir şekilde itibar edilmemelidir. Çünkü yapılan bir çok işlem kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Medyumlar yalnızca kişilere tahmini olarak bir süre söyleyebilir ve kesin bir gün söylemeleri söz konusu değildir.