Alkol, kumar, oyun bağımlılığı, cinsel içerikli yayınlar maalesef artık insanlarda bir saplantı haline gelen en büyük kötü alışkanlıkların başında gelmektedir. Bir çok insanın hem kendisi hem çevresi bu alışkanlıklar yüzünden maddi veya manevi olarak zarar görmektedir. Özellikle alkol ve kumar bağımlılığı bir çok ailenin dağılmasına sebep olan en kötü alışkanlıklardır. İnsanlar her ne kadar bu gibi kötü bağımlılıklardan kurtulmak istese de maalesef çoğu kişi bunu başaramaz. Özellikle kişi bu davranışları bıraksa bile yaşayacağı en ufak bir olumsuzluk karşısında yine bu bağımlılıklarına dönmesi an meselesidir.

Bu tür bağımlılıklardan normal yollardan kurtulmak zor olduğu için kişi öncelikle bir bir sağlık kuruluşuna danışmalıdır. Ancak bu yöntem işe yaramadıysa kişi kesinlikle ümidini kaybetmemelidir zira Allah bazı ilimler aracılığıyla bir çok hastalığın tedavisini mümkün kılmıştır. Bu sayede bir çok insan bağımlılıklarından kurtularak daha mutlu bir hayat yaşamaktadır. Özellikle manevi anlamda ciddi bir rahatlama yaşayan insanların eski alışkanlıklarına dönmesi çok zor bir ihtimaldir.

ALKOL GİBİ BAĞIMLILIKLARIN ŞİFASI MÜMKÜN MÜDÜR?

Allah hiç bir derdi şifasız bırakmadığı için hemen her hastalığın ve bağımlılığın tedavisi mümkündür. Ancak bazı bağımlılıkların tedavisi daha kısa sürede gerçekleşirken bazı bağımlılıklardan kurtulmak için daha uzun bir zaman gerekmektedir. Uzman bir medyumdan yardım alınarak; Alkol, kumar, sigara, uyuşturucu, oyun, mastürbasyon gibi bir çok bağımlılıktan kurtulmak mümkündür. Bu bağımlılıklardan kurtulmak için kişinin bizzat kendi istemesi şart değildir herhangi birisi de kişiye yardım etmek amacıyla medyumlardan yardım talep edebilir. Ancak  bazı durumlarda yapılan işlemler için çaba gösterilmesi gerekmektedir bu yüzden kişinin kendisi de bu alışkanlıklar kurtulmak istemelidir.

Zaten siz medyuma durumu anlattığınız zaman belirli işlemler sonucunda nasıl uygulanması ve nasıl davranılması gerektiğini belirtecektir. Bu işlemleri yapan medyumun da tecrübesi çok önemlidir bu yüzden bir medyum araştırılmadan kesinlikle işlem yapılmamalıdır. Yapılacak işlemler çok hassas olduğu için yapılacak herhangi bir yanlıştan sonra kişinin düzelmek yerine başka sorunlarla karşılaşması muhtemeldir. Uzman medyum Orhan AKAY kendisinden şifa isteyen insanlar üzerinde belirli işlemler yaparak nasıl bir yol izlenmesi gerektiğine dair size gerekli bilgiyi verecektir. Medyum Orhan AKAY'ın vesilesiyle bir çok insan  kötü alışkanlıklarından kurtularak daha mutlu bir hayat yaşamaktadır.