Konya ilimizde yaklaşık olarak 2 milyon 200 bin civarında insan yaşamaktadır ve isteklerine kavuşmak isteyen kişiler medyumlara başvurmaktadır. Bağlama büyüsü, aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, büyü bozma gibi büyüler Konya ilimizde en çok istenen büyülerdir. Konya ilimiz medyumlara en çok ihtiyaç duyulan illerimizden birisi olmakla beraber çoğu insan medyumlar sayesinde isteklerine ulaşmıştır. Konya ilimizde en çok yaşanan problem ise güvenilir medyum bulamamaktır. Bunun nedeni ise Konya'da yaşayan insanlar daha çok kendine yakın medyum bulmaya çalışmaktadır ve bu da asla tasvip etmediğimiz bir yöntemdir. Neden tasvip etmediğimizden önce belirtmekte fayda var ki Konya'da güvenilir medyum yoktur gibi bir cümle anlaşılmamasını temenni ederiz. Elbette Konya'da yaşayan ve bu ilmi gerçekten bilerek yapan medyumlar da vardır.

Burada tasvip etmediğimiz şey konum bazlı arama yapmanızdır ki bu da sözde medyumlara prim vermenizi kolaylaştırır. Bu yüzden konum bazlı aramalar yapmak yerine güvenilir medyum aradığınız da eğer Konya'da yaşayan güvenilir bir medyum varsa yine onu bulacaksınız. Hem de bu şekilde bir medyum bulduğunuz zaman o medyuma güvenmeniz daha kolay olacaktır ve medyuma ne kadar güvenirseniz isteklerine kavuşmanız o kadar kolay olacaktır. Konum bazlı yapılan aramalar ise genellikle kişinin isteklerine ulaşmasında ki en büyük engellerden birisidir. Ve altını çizerek belirtmekte fayda var ki mesafeler medyumluk ilminde herhangi bir yere sahip değildir. Bu konuda dikkat etmeniz gereken en önemli konu medyumun bilgi ve tecrübesidir. Böyle bir medyum bulduğunuz zaman ise o medyumla gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Konya ilimizde en çok aranan kelimeler ise Konya medyum, Selçuklu medyum, meram medyum, Karatay medyum, Ereğli medyum kelimeleridir.

KONYA BÜYÜ BOZAN HOCA

Eğer büyü yapıldığını düşünüyorsanız kesinlikle bir medyumla irtibata geçmeniz gerekmektedir. Büyü yapıldığı ne kadar erken anlaşılırsa büyünün bozulması o kadar kolay olacaktır. Bu konuda kesinlikle kim bana neden büyü yapsın ki diye düşünmemelisiniz. Bazen en yakın bildiklerimiz bile kıskançlık, intikam alma gibi duygulardan bir anlık gaflete düşüp büyü yaptırmaktadır. Bu yüzden büyü yapıldığını düşünüyorsanız veya büyü belirtileri var ise kesinlikle bir medyumdan yardım isteyiniz.