Kocaeli şehrimizde yaklaşık olarak 1 milyon 900 bin civarında insan yaşamaktadır ve medyumlar aracılığı ile bir çok kişi isteklerine kavuşmaktadır. Medyumlara başvuran kişiler ise genellikle isteklerine kavuşmakta ve daha iyi bir hayat standardında yaşamaktadır. Ancak bu konuda bazı insanların en büyük problemlerinden birisi güvenilir bir medyum bulamamaktır. Güvenilir medyum bulamamanın başlıca sebeplerinden birisi genellikle konum bazında yapılan aramalardan kaynaklanmaktadır. Kocaeli ilimizde en çok yapılan aramalar Kocaeli medyum, Gebze medyum, İzmit medyum, darıca medyum, körfez medyum, gölcük medyum kelimeleridir. Bu şekilde arama yapmak ise kişinin kendisini kısıtlaması demektir. Yani medyumluk ilminde çok daha tecrübeli ve bu ilimde kendini kanıtlamış medyumlar varken konum bazlı arama yapmak çok mantıklı bir iş değildir. Bu yüzden konum bazlı aramalar yerine daha güvenilir ve tecrübeli medyumlar aramak kişinin isteklerine daha çabuk ulaşmasını sağlayacaktır.

Güvenilir medyum bulmak içinse öncelikle bir medyum hakkında yorumlara dikkat etmeniz güvenilir medyumu bulmanızda önemli bir etkendir. Özellikle daha önce o medyumla çalışmış insanların yorumları hem kafanızdaki soru işaretlerini gidermiş olacak hemde medyuma güveniniz daha fazla olacaktır.Medyuma duyulan güven ise son derece önemli bir konudur. Hatta bu konuda eğer bir medyuma güven duymuyorsanız o medyumla çalışmamanız çok daha iyi olacaktır. Çünkü güvensizlik medyumun tecrübesinden ve ilminden daha önemli bir detaydır. Bir medyuma güven duymadığınızı varsayalım bu medyum her ne kadar tecrübeli bir medyumda olsa da güven duymadığınız sürece yapılan işlemin çok fazla etkisi olmayacaktır. Bunun nedeni ise bilinçaltımız güven duymadığı birine karşı olumsuz sinyaller gönderecektir ve bu da yapılan işleme etki edecektir. Bu etki yüzünden yapılan işlem çok sağlıklı olmayacağından dolayı güven duymadığınız bir medyumla çalışmak mantıklı bir seçenek olmayacaktır.

KOCAELİ BÜYÜ BOZMA

En sevdiğimiz ve en güvendiğimiz insanları bile bazen tanımakta zorluk çekeriz bazen hiç beklemediğimiz kişi bize en büyük darbeyi vuran insandır. Bu yüzden eğer üzerinizde büyü yapıldığını düşünüyorsanız bu konuda bir medyuma danışmanızda fayda var. Büyü yapılan müşterilerimizin bize başvururken bazı çekinceleri olmaktadır bunun sebebi ise kim bana neden büyü yapsın düşüncesidir. Çoğu yapılan büyü ise genellikle kıskançlık, intikam alma, haset besleme gibi duygulardan yola çıkılarak yaptırılmaktadır. Bize başvuran kişiler her ne kadar inanmak istemese de bu büyüleri yaptıranlarda kişinin evine girip çıkan kişilerdir. Yani hiç beklemediğiniz ve evinizi açtığınız kişiler bu büyüleri daha rahat yaptırmaktadır. Bu yüzden büyü yapıldığını düşünüyorsanız bir medyuma danışmanızda fayda var.