Kısmet açma büyüsü yalnız insanlar tarafından sıklıkla istenen ve kişinin çevresine bu yönde frekans göndermesini sağlayan bir büyüdür. Kısmet açma büyüsü eski zamanlardan beri insanlar tarafından istenmekte ve insanlar bu sayede mutlu bir birliktelik yaşamaktadır. Genellikle genç kadın ve erkekler tarafından istenen bu büyü insanların yeni kişilerle tanışmasına ve mutlu bir birliktelik yaşamalarına vesile olmaktadır. Bu büyüyü yaptıran kişi kendisinden hoşlanan kişiden hoşlanmamış ise büyü seveceği bir kişiyi bulana kadar etki etmeye devam eder. Bu büyü bir kişiyi kapsamaktan ziyade genel yapılan bir büyüdür ve yaptıran kişi çevresine daha hoş görünerek insanların dikkatini çeker. Daha sonra sizin de hoşlandığınız kişi sizinle tanışmak için çabalar bu karşıdaki kişinin karakterine göre değişebilmektedir. Bazıları direk olarak sizinle konuşur, bazıları tanışmak için fırsat arar, bazıları internet üzerinden sizi bulabilir.

Bu durumların çoğu farklı şekilde gerçekleşse de genelde kişi sizinle bir şekilde temas kurarak sizden hoşlandığını dile getirecektir. Daha sonrası ise tamamen size kalmış bir seçenektir ya onu reddersiniz ve başka kişiler sizinle iletişim kurmaya çalışır. Ya da bu kişiye olumlu yanıt vererek mutlu bir birlikteliğe başlarsınız. Tabi ki sizin reddettiğiniz kişi bu durumda sizi tekrar rahatsız etmeyecektir bu yüzden naz yapmak için direk olarak reddetmemelisiniz.

KAÇ GÜNDE ETKİ EDER

Kısmet açma büyüsü kaç günde etki eder bu konuda en çok sorulan sorulardan birisidir. Bu büyü genellikle yapıldığı günün ertesi sabahı etkisini yavaşça göstermeye başlayacaktır. O gün etrafa daha olumlu sinyaller göndererek insanların dikkatini çekmeye başlayacaksınız. Büyünün tam etkisini göstermesi ise genellikle 1 - 2 haftayı bulabilmektir ama bu süreler tamamen tahmini bir süredir. Büyüler kişiden kişiye değişkenlik göstermekte kimisi daha erken etkisini görürken kimileri daha uzun sürede etkisini görebilmektedir. Ama genellikle bu büyüyü isteyen kişiler en geç 1 - 2 hafta içinde etkisini görmektedir.

NASIL UYGULANIR

Kısmet açma büyüsü nasıl yapılır yine en çok aranan konulardan birisidir. Bu büyüyü yapmak için kısmeti kapalı kişinin günlük hayatta kullandığı bir eşyası gerekmektedir bu tarak, çakmak vs olabilir. Daha sonra bu eşyaya gerekli olan tılsımlı sözler söylenir bu şekilde kişinin eşyasına okunan tılsımlı sözler kişinin ruhuna okunmuş olur. Bu sayede kişinin ruhundaki olumsuz düşünceler yerini olumlu düşüncelere bırakır ve kişi etrafına pozitif sinyaller göndermeye başlar. Daha sonra bu eşya tılsımlı sözler söylenerek yakılır ve büyü ertesi gün etkisini göstermeye başlar. Bu büyüyü yapmak için uzman bir medyumdan yardım almanız hiç bir sorunla karşılaşmadan isteğinize kavuşmanızı sağlar.