Kırklareli ilimizde yaklaşık olarak 360 bin civarında insan yaşamaktadır ve her ilde olduğu gibi isteklerine kavuşmak isteyen insanlar buna çareler aramaktadır. Bu isteklerine kavuşmak isteyen kişiler ise genel olarak medyumluk ilmine yoğunluk göstermektedir. Ama Kırklareli'nde medyum arayan insanların isteklerine kavuşmasındaki en büyük engel yine kendileri olmaktadır. İlk bakışta saçma gibi görünen bu olay aslında tam da durumun gösterdiği gibi trajikomik durumdur. Evet hiç kimse hayallerine kavuşmak için kendisini engellemez ama maalesef dolaylı olarak istediği hayatı yaşayamayan kişilerin en büyük problemleri kendisidir. Medyumlardan yardım isteyen kişilerin ise kendisine engel olmasının sebebi medyumun yakında olmasını istemesinden dolayıdır. Kırklareli'nde medyum bulmak için en çok aranan kelimeler Kırklareli medyum, Lüleburgaz medyum, Babaeski medyum, vize medyum, Pınarhisar medyum kelimeleridir. Buradan da anlaşıldığı üzere medyum arayan kişilerin çoğunluğu yakında olan medyumu bulma eğilimindedir.

Altını çizerek belirtmekte fayda var ki kişi isteklerine kavuşturacak güvenilir bir medyum bulmaktan ziyade konumu önemsemektedir. Bu da dolaylı olarak kişinin isteklerine kavuşmasının önündeki en büyük engellerden birisidir. Türkiye'de bir çok medyum bulmak mümkün tabi ki. Ancak bu işi hakkıyla yapan medyumlar olduğu gibi yarım yamalak bilgilerle yapmaya çalışan kişilerin yanı sıra bu ilmi para kazanmaya yönelik kullanan duygu istismarcıları da var. Bu yüzden önceliğiniz konum bazlı aramalar yapmak yerine bu ilmi bilen tecrübeli bir medyum bulmak olursa kişinin isteklerine kavuşması da o kadar kolay olacaktır. Peki yakınınız da bulunan medyumlar bu ilmi bilmiyor mu? Elbette biliyor olabilir ama önceliğiniz bu ilmi hakkıyla yapan bir medyum bulmak olduğu için yakında bulunan medyum iyiyse yine onu bulacaksınız.

MESAFELER ÖNEMLİ Mİ?

Maalesef toplumumuz da medyumun yakın olması kişilerin medyum ararken en çok kullandığı kelimelerden. Yani ilk öncelik medyumun yakında bulunması çünkü bunun yapılan işleme büyük bir etkisi olacağı düşüncesi yaygın. Ama belirtmekte fayda var ki mesafelerin yapılacak işleme kesinlikle bir katkısı olmayacaktır. Bunun aksini iddia edecek bir medyum bulursanız şunu da kesinlikle söyleyebiliriz ki o kişiyi iyi araştırmanızı tavsiye ederiz. Bu ilimde ilk dikkat edilmesi gereken husus medyumun bu ilim konusundaki bilgi ve tecrübesidir. Eğer bu vasıflara sahip bir medyum konum olarak size en uzak mesafede olsa bile yapacağı işlem en kısa zamanda ve en etkili şekilde başarıya ulaşacaktır.