Kemik büyüsü eski zamanlardan beri bir çok kültür tarafından çok farklı amaçlar için yapılan oldukça etkili ve çift ağızlı büyülerden bir tanesidir. Bu bakımdan kemik büyüsünü kara büyüler sınıfında gösterebileceğimiz gibi aynı zaman da rahmani büyü olarak kullanmamız da mümkündür.

KEMiK BÜYÜSÜ HANGİ AMAÇLAR İÇİN KULLANILIR

Kemik büyüsü genellikle ;

  • Kişilerin akli dengesini bozmak İntihara ve cinayet işlemeye meyilli bir ruh haline sokmak Basiretini bağlamak, kısmetini kapatmak Eşler arasında soğukluk, huzursuzluk yaşatmak Dilini, gözünü ve idrarını bağlamak Hastalık ve belaların hayatına musallat olmasını sağlamak için kullanıldığı gibi aynı zamanda
 
  • Eşler arasındaki muhabbeti artırmak Kişilerin kalplerini birbirine açmak İnsanların birbirine aşık olmasını sağlamak Yapılan kişiyi çevresine karşı güzel, şirin göstermek Evin ya da iş yerinin bereketini artırmak gibi sebepler için de uygulanabilmektedir. Görüldüğü gibi kemik büyüsü birbirinden alakasız bir çok amaç için uygulanabilmektedir. Kemik büyüsünün günah olup olmadığı ise ancak kişinin niyetine göre belirlenebilir.

KEMİK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Kemik büyüsü adından da anlaşılacağı gibi kemik üzerine yapılan bir büyüdür ve kişinin daha önce kullanmış olduğu bir eşyası gereklidir. Ancak burada seçilen kemik bazı özelliklere sahip olmalıdır aksi takdirde yapılan işlemin herhangi bir etkisi olmayacaktır. Öncelikle seçilecek kemiğin özelliklerini sıralayalım

Büyü yapmak için seçilecek kemik 1 yaşından büyük, tek renkli ve dişi bir hayvana ait olmalıdır. Bu hayvan inek, koyun, keçi olabileceği gibi köpek gibi etçil hayvanların kemiği de olabilir. Ancak dikkat edilmesi gereken detay bu hayvan benekli ya da alacalı değil tek renkli olmalıdır. Bu kemik bulunduktan sonra etlerinden iyice ayrılır ve kurutulur. Kuruduktan sonra kemik üzerine yazı yazılacak kadar zımparalama işlemi yapılır. Bu işlem tamamlandıktan sonra siyah mürekkepli bir kalemle büyü yapılacak kişinin bilgileri ve ne niyetle yapıldığı Arapça, aramice harf ve sembollerle belirtilir. Daha sonra büyü yapılacak kişinin eşyası ile kemik aynı torbaya konularak ağzı kapatılır. Kapatma işlemi sırasında gerekli olan ayetler okunur ve tılsımlı sözler söylenir. Daha sonra yapılış amacına göre zarar vermek içinse bir mezarlığa faydalı bir iş içinse uzakta bir yere gömülür. Bu işlem tamamlandıktan sonra kemik büyüsü etkisini aynı gece göstermeye başlayacaktır.