Kaşık büyüsü evli veya sevgili olan insanlar arasındaki sorunların çözümü,  birini bağlama veya kişileri birbirinden ayırma gibi çeşitli amaçlar için yapılan etkili büyülerden bir tanesidir. Kaşık büyüsü bazı büyülere nazaran çok daha kısa sürede etkisini göstermektedir bu yüzden de ülkemizde sıkça tercih edilen büyüler arasındadır. Kaşık büyüsü etkileri itibariyle ayırma veya bağlama için kullanılan nadir büyülerden birisi olarakta diğer büyülerden farklılık göstermektedir. Bu büyünün kara büyüler arasında mı zararsız büyüler arasında mı yer alacağı ise kişinin niyetine göre değişkenlik göstermektedir.

KAŞIK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Kaşık büyüsü nasıl yapılır sorusu en çok merak edilen konular arasındadır ama bu bilgiler sadece teorik olarak bilinmelidir. Zira herhangi bir büyü uzman bir kişinin yardımı almadan kesinlikle denenmemelidir. Aksi takdirde kişi isteklerine kavuşmak bir yana çok daha kötü sonuçlarla karşılaşacaktır. Kaşık büyüsünü hazırlamak için öncelikle 2 Kaşık gereklidir bu kaşıklar tahta veya demirden olabilir ve özel bir kaşık olmasına gerek yoktur temiz olması kafidir. Daha sonra bu kaşıkların saplarına kişilerin adı, soyadı ve anne adları yazılır. Eğer bağlama büyüsü olarak yapılacaksa kaşıkların ağzı birbirine bakacak şekilde bağlanır ve tılsımlı sözlerle ayetler okunur. Eğer kişileri ayırmak için yapılıyorsa kaşıkların ağzı dışarı gelecek şekilde birbirine bağlanır ve yine tılsımlı sözler okunur. Daha sonra bu kaşıklar kimsenin bulamayacağı bir yere gömülür ve tılsımlı sözlerle birlikte toprak kapatılır.

KAŞIK BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE ETKİ EDER

Kaşık büyüsü kaç günde etki eder sorusu da yine insanlar tarafından sıkça merak edilmektedir. Kaşık büyüsünün etkisini göstermesi genellikle 2 - 3 haftayı bulmaktadır. Bu süre herkes için aynı baz alınmamalıdır zira bazen daha erken etkisini gösterdiği gibi bazen de daha geç etki edebilmektedir.

KAŞIK BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

Kaşık büyüsünün etkili bir şekilde yapılabilmesi için uzman bir medyumdan yardım alınması son derece önemlidir. Yapımı itibariyle kolay görünen bir büyü olsa da etkisi bakımından oldukça güçlü olan bu büyü yanlış yapıldığı takdirde çok kötü sonuçlar doğurması kuvvetle muhtemeldir. Kişilerin isteği doğrultusunda Kaşık büyüsü yapan medyum Orhan AKAY bu şekilde binlerce insana  yardımcı olmuş profesyonel bir medyumdur. Sizde medyum Orhan AKAY'la çalışarak isteklerinize kavuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.