Karanfil büyüsü bir çok toplumda unutulmaya yüz tutmuş ve fazla rağbet görmeyen bir büyü olsa da eski zamanlardan beri bir çok toplum tarafından kullanılmıştır. Karanfil büyüsünün kullanım alanı genellikle aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve geri getirme büyüsü olarak bilinir. Ancak bazı durumlarda uzman bir medyumdan yardım alındığı takdirde etkili bir kara büyü olarakta kullanılabilir. Her ne kadar artık rağbet görmeyen ve adı unutulmaya yüz tutmuş bir büyü olsa da yerinde kullanıldığı zaman en etkili büyülerden birisidir. Uzman medyum Orhan AKAY kendisinden yardım isteyen insanlara gerek gördüğü takdirde bu büyü işlemini yapmaktadır. Bu sayede bir çok insan isteklerine kavuşmakta ve daha mutlu bir hayat yaşamaktadırlar.

BÜYÜLER NASIL SEÇİLİR

Bir çok insan internette veya herhangi bir kaynakta çeşitli büyülerin ne için kullanıldığına dair araştırmalar yapmaktadır. Ancak bir çok büyü olduğu gibi hepsi aynı işlemi yapıyor gibi görünse de hem yapımı hem de kişinin bilgileri doğrultusunda büyü seçimi çok önemlidir. Yani bağlama büyüsü, aşk büyüsü ya da herhangi bir büyü kullanım alanında olduğu kadar kişiye de özel olarak seçilmelidir. Bu seçim yapılırken bir çok faktör hesaplanmalı ve kişi için en iyi işlem hangisi ise bu şekilde büyü seçilmelidir. Bu yüzden kişilerin medyuma başvurma aşamasında şu büyüyü istiyorum demesi doğru bir şey değildir. Siz ne istediğinizi söylediğinizde ve hakkınızda biraz bilgi verdiğinizde medyum bazı işlemler yaparak hangi büyünün sizin için daha iyi olacağını belirtecektir.

KARANFİL BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Karanfil büyüsü nasıl yapılır sorusu her ne kadar kişiye yarar sağlayacak bir bilgi olmasa da ön bilgi amaçlı anlatmakta fayda var. Herhangi bir büyü işlemi yapılacak olduğu zaman en etkili ve sorunsuz yöntem uzman bir medyumdan yardım almaktır. Karanfil büyüsü de diğer büyülerde olduğu gibi herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamak adına bilmeyen kişiler tarafından denenmemelidir. Karanfil büyüsü 41 adet Karanfil kullanılarak yapılan bir büyüdür ve bütün karanfillere ayrı ayrı ihlas suresinin okunması gerekmektedir. Okuma işlemi bittikten sonra bütün karanfiller bir kaba koyularak kişinin dileği bir kağıda yazılır ve tılsımlı sözler okunur. Daha sonra kabın ağzı kapatılır ve 1 gece bekletilir. Ertesi akşam öncelikle kağıt ve sırasıyla karanfiller tılsımlı sözler ve dualar okunarak yakılmaya başlar. Bu işlem sırasında acele etmemek ve yakma işlemini 3 gün olacak şekilde yapmak gerekir.

KARANFiL BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE ETKİ EDER

Karanfil büyüsü kaç günde etki eder ya da Karanfil büyüsü etkisini kaç günde gösterir sorularını cevaplayalım. Öncelikle bilinmesi gerekir ki her büyünün kişi üzerinde etki süresi farklıdır. Yani kesinlikle şu kadar günde etki eder demek kişiye yanlış bilgi vermek manasına gelir. Ancak tahmini bir süre vermek gerekirse Karanfil büyüsü genellikle yapılan kişi üzerinde 2 hafta içerisinde etkisini göstermektedir. Ancak bu süre kesin olarak baz alınmamalıdır.